ورزشی

مردان والیبال برفی همچنان بدون شکست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین دوره مسابقات والیبال برفی قهرمانی مردان آسیا از یکم فروردین ماه در شهر ارومچی کشور چین آغاز شد و به مدت پنج روز پیگیری خواهد شد.

تیم ملی والیبال برفی ایران در سومین دیدار خود در این رقابت‌ها صبح امروز (جمعه سوم فروردین ماه) به مصاف چین دو رفت و دو بر صفر تیم دوم میزبان را مغلوب خود کرد. این تیم جدی‌ترین حریف ایران در این مسابقات محسوب می‌شد و ملی‌پوشان کشورمان با امتیازات ۱۵ بر ۷ و ۱۵ بر ۹ به پیروزی رسیدند تا همچنان بدون شکست به رقابت‌های خود در مرحله گروهی ادامه دهند.

ملی‌پوشان برفی در نخستین مسابقه به مصاف تیم فرانسه قهرمان تور اروپایی ترکیه رفتند و دو بر صفر حریف را شکست دادند. در دومین دیدار هم به مصاف تیم چین سه رفته و بار دیگر با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسیدند.

تیم ملی والیبال برفی ایران فردا (شنبه ۴ فروردین) در چهارمین و آخرین دیدار مرحله گروهی خود به مصاف چین یک خواهد رفت.

آرمین کمی، سعید صیامی، الیار محرم‌زاده و مهدی علیزاده بازیکنان تیم ملی والیبال برفی ایران را تشکیل می‌دهند و هدایت این تیم برعهده روح‌الله صالحی‌نژاد است.

در این مسابقات تیم ملی والیبال برفی ایران با فرانسه (که با وایلد کارت مجوز حضور در این مسابقات را یافت) و سه تیم از چین به صورت دوره‌ای رقابت خواهند کرد. با پایان دیدارهای مرحله گروهی تیم اول به مصاف تیم چهارم خواهد رفت و تیم دوم و سوم با هم رقابت می‌کنند تا تیم‌های برنده راهی دیدار فینال شده و بازنده‌ها به دیدار رده‌بندی راه یابند.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا