عمومی

مربیان مراکز پرورش فکری در تربیت آینده سازان کشور جهادی عمل کنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین محمدتقی صفری وی عصر دوشنبه در دیدار با مدیرکل توسعه سلامت روان کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: امروز در جنگ فرهنگی هستیم، کشور ما و دشمنی که در جنگ به جایی نرسیده است. سعی کردند نقشه های شوم خود را در این جنگ فرهنگی با حیله گری و توطئه های فراوان اجرا کنند.» آنها متعلق به نسل جوان و جوان هستند.

فرماندار گناوه افزود: وظایف همه به خصوص مسئولین فرهنگی و شاغل در این گونه نهادها و ارگان ها سنگین تر و دشوارتر است.

وی گفت: فعالان فرهنگی و فرهنگی مرتبط با نسل ها و جوانان و کودکان هر چه در توان دارند انجام دهند تا آینده سازان انقلاب و ملت را در راستای اهداف نظام مقدس اسلامی و مردمی موفق تربیت کنند. در آموزه های دینی.» و غذای حاکمان و آینده کشور را باید در دست آنها گذاشت.

فرماندار گناوه افزود: مربیان پرورش فکری و مالکیت فکری برای کودکان و نوجوانان و الگوهای ارزشی دینی، انقلابی و اسلامی برای کودکان و آینده هستند.

معلمان کانون پرورش فکری باید روی آموزش آینده سازان کشورهای جهادی کار کنند

وی یادآور شد: باید فرهنگ سازی زیادی شروع شود و از خانواده اجرا و در خانواده نهادینه شود.

صفری وی ادامه داد: فرصت پرورش نسل حاضر در اختیار مربیان کودکان، نونهالان و جوانان است که باید از این فرصت بزرگ استفاده کرده و تمام تلاش خود را بر تربیت مثبت نسل آینده متمرکز کنند. “

فرماندار گناوه گفت: مربیان و مربیان کودکان و نوجوانان در مراکز پرورش فکری کودکان و نوجوانان باید در راستای تربیت نسل های آینده و نسل های آینده از دولت جهادی و با برنامه تلاش کنند. ریختن آسان و جالب گیر از تمام مواد، مهارت ها و توانایی ها وارد این رشته شوید.

وی با قدردانی از زحمات مسئولان و کارکنان دو مرکز در مراکز رشد روانی گناوه و بندرریگ شهرستان خاطرنشان کرد: آماده هرگونه همکاری برای حل مشکلات این مراکز هستیم و از هیچ کمکی دریغ نخواهد شد. آی تی. این موضوع. “

دکمه بازگشت به بالا