حوادث

مدارس تهران تا اطلاع ثانوی غیرحضوری است

ویکیپدیا:

سخنگوی تئاتر تهران درباره وضعیت قرمز در تهران پس از شیوع تاج گفت: اگر تهران تا سال تحصیلی (6 سپتامبر) در وضعیت قرمز قرار داشت. ) ، کلیه کلاسها در همه گروهها تا آن زمان مشمول عدم حضور خواهند بود. مدرسه وجود نخواهد داشت ، هرچند که در کلاس اول استثنائاتی نیز وجود خواهد داشت.

مسعود ثقفی افزود: دانش آموزان کلاس اول ، همانطور که به سال اول مدرسه خود می روند ، باید با معلمان خود روابط عاطفی برقرار کنند تا بتوانند به مدرسه بروند طی یک یا دو هفته از سال تحصیلی مطابق با پروتکل بهداشت. ” با این وجود این رابطه بهتر است.

مدارس در تهران موجود نیست مگر اینکه اطلاعات بیشتری در دسترس باشد

وی با بیان اینکه نگرانی های خانواده های این گروه از دانش آموزان هنگام رفتن به مدرسه وجود دارد ، تصریح کرد: والدین باید توجه داشته باشند که اقدامات لازم جهت بررسی وضعیت قرمز در تهران انجام شده است ، جایی که همه مؤسسات آموزشی در غیاب آن بدست آمده بودند. آنها فقط و فقط دانش آموزان اول به مدرسه می روند و هیچ کس دیگری در آن نیست ، بنابراین پروتکل های بهداشتی و اجتماعی به بهترین شکل ممکن اجرا می شود.

سخنگوی تهران تهران ادامه می دهد: از آنجا که اوضاع در تهران از قرمز به زرد تغییر می کند ، اقدامات دیگری نیز برای آموزش یکپارچه ، یعنی آموزش نیمه وقت انجام می شود ، یعنی آموزش نیمه وقت ، که جزئیات آن از قبل اعلام شده است. توسط مقامات در این موارد کلاس ممکن است به صورت جفت باشد و دانش آموزان ممکن است با مدارس بیشتری روبرو شوند.

ثقفی نسبت به مدارس غیرانتفاعی در تهران که از آغاز سال تحصیلی شروع کرده اند برای اولین بار دانش آموزان برای جلب اعتماد والدین خود هشدار داد و گفت: “در حالی که ما به دنبال تخلف از این مدارس هستیم همچنین از والدین می خواهد هرگونه تخلف را به دانش آموزان گزارش دهند. ” آموزش و پرورش تهران اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا