اجتماعی

مخبر: نیروی انتظامی تکیه گاهی جدی و امین برای آحاد جامعه است

معاون اول رئیس جمهور از دفتر پلیس راهنمایی و رانندگی کشور (نصر) مقر پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا بازدید کرد.

به گزارش ترند روز، محمد مخبر ظهر امروز (سه شنبه) با حضور در مرکز فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در جوار یادمان شهدای گمنام به مقام شامخ شهدای سرافراز و انقلاب اسلامی ادای احترام کرد.

معاون اول رئیس جمهور همچنین با حضور در مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در جریان نحوه عملکرد سامانه های مختلف در بهبود مقررات راهنمایی و رانندگی و اطلاع رسانی دقیق به مردم قرار گرفت.
مخبر سپس در جلسه ستاد فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا (نصر) ضمن تبریک عید سعید فطر، به حوزه فعالیت در حوزه ماموریت های پلیس اشاره کرد و گفت: کار پلیس در جمهوری اسلامی با همه حوزه ها عجین است. به این حوزه بستگی دارد

معاون اول رئیس جمهور نیروی انتظامی را پشتوانه جدی و قابل اعتماد مردم کشور برشمرد و گفت: زمانی که مردم به هر دلیلی در شرایط اضطراری و بحران قرار دارند، امن ترین مکان در نظر گرفته شده، پلیس است. نیروی انتظامی و تماس بالای مردم با 110 مرکز بهداشت نشان از اعتماد جامعه به این مجموعه دارد.

مخبر با توجه به نقش مهم امنیت در آسایش و رسیدگی به مردم افزود: امنیت متفاوت است اما در همه انواع امنیت نقش امنیت بسیار مهم و اساسی است، نیروی انتظامی و البته. مردم از این موضوع و مسائل دیگر به خوبی آگاه هستند.» بخشی از نگهبان واقعی نیز دلیل حضور پلیس در ذهن مردم است.

معاون اول رئیس جمهور در خصوص عملکرد موثر پلیس در جلب رضایت مردم گفت: کار نیروی انتظامی در طول سال هیچ گاه تعطیل نمی شود و اهمیت مأموریت را در این مجموعه این مورد افزایش می دهد.
وی با تاکید بر اینکه دولت مصمم است مساعدت و حمایت های لازم را از پلیس در جهت ارتقای خدمات به مردم ارائه کند، افزود: دولت آمادگی دارد تا از پلیس و مردم حمایت بیشتری کند، به ویژه که در حال حاضر در راه هستند. در حال حرکت.» نوروز و رشد ترافیک شهری، حمایت از پلیس و رفع نیازهای پلیس در اولویت است.

این مخبر در گزارشی که در این نشست از تلاش ناجا برای هوشمندسازی خدمت و توسعه سامانه الکترونیکی ارائه شد، گفت: توسعه چنین سامانه ای باعث می شود ماموریت پلیس با کمترین نتیجه و بیشترین موفقیت انجام شود. “

در همین جلسه فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی گزارشی از فعالیت ها، برنامه ها و اولویت های پلیس در حوزه های مختلف ارائه کرد.

سردار اشتری آمادگی کامل دستورات انتظامی و پلیس راهور را برای مدیریت سفر نوروزی اعلام کرد و گفت: امسال 20 خدمت در سامانه پلیس ارائه شده و با اقداماتی برای گسترش این خدمات به صورت روزانه انجام خواهد شد. “

سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور کشور در این مراسم ضمن بیان نیاز و اعتبارات مورد نیاز برای کاهش تصادفات رانندگی گفت: پلیس در راستای ارتقای زیرساخت های کشور در حوزه حمل و نقل و نوآوری سیستم نیازمند حمایت ویژه است.

سردار ساجدی نیا معاون عملیات ژاندارمری کشور و سردار قنبری رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی در گزارش های جداگانه به تشریح اقدامات و رفتارهای پلیس در حوزه های خاص خود پرداختند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا