ورزشی

ما از تو حمایت می‌کنیم

به غیر از تماشاگران فوتبال، بسیاری از افراد مشهور نیز اخراج اسکوچیچ را نامناسب و به دور از دانش و ادب می دانند. خداداد عزیزی یکی از چهره های مخالف برکناری اسکوچیچ است.

ماریو تات که یکی از دستیاران کروات اسکوچیچ است، درباره اینکه چرا با وجود این حرکت او و اسکوچیچ در تلاش برای ادامه حضور در کادر فنی تیم ملی ایران هستند؛ وی گفت: هر ساعت ده‌ها هزار پیام وارد می‌شود، همه آنها پیام‌های حمایتی هستند، اما من به تجربه می‌دانم که حمایت عمومی و نتایج عالی دلیل نمی‌شود که شما در کار خود بمانید و…

وی همچنین به این نکته اشاره کرد: وضعیت و اخباری که از شنیدن و خواندن رسانه های ایران به ما رسید، من و دراگان درگیر رصد نامزدهای اردوی تیم ملی در شهریور ماه آینده بودیم. اقامت ما در سوپرکاپ زاگرب و سپس استانبول به شوک و ناباوری تبدیل شد. با توجه به ماهیت غیر رسمی این خبر، باورش سخت است که کسی تصمیم به برداشتن چنین گام بزرگی بگیرد، اما نشانه هایی که به ما می رسد این را نشان می دهد.

به گزارش تات، مشخص شد چرا با وجود این حرکت کمیته فنی، اسکوچیچ همچنان بر ادامه حضور در سمت سرپرستی کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران اصرار دارد و در بازگشت از تهران به دیدار شهاب زاهدی رفت.

وی پیش از سفر به تهران برای شرکت در جلسه هیات مدیره در پیامی اعلام کرد که به هیچ عنوان از حضور در تیم ملی کناره گیری نمی کند.

251 251

دکمه بازگشت به بالا