اجتماعی

مالکان تاکسی‌های فرسوده شهر تهران برای نوسازی تاکسی خود ثبت‌نام کنند

معاون فنی و عملیاتی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران گفت: دارندگان تاکسی های مدل 88 باید برای ثبت نام از قبل در تاکسی های بزرگ به دفتر اداری مراجعه کنند. آنها.

به گزارش ترند روز ، سید علی محتشمی پور وی افزود: برای تمدید تاکسی باید اطلاعات دارندگان تاکسی مندرج در طرح تجدید شامل اطلاعات مالک و تاکسی قدیمی در ایستگاه و سوخت ثبت شود. در کشور. بنابراین ، برای تسهیل و تسریع در کار رانندگان تاکسی ، کلیه دفاتر هماهنگی مدیریت رانندگان تاکسی در تهران با این سیستم در ارتباط بوده اند.

معاون فناوری و عملیات سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسی تهران ادامه می دهد: افرادی که در بازسازی تاکسی های خسته شرکت می کنند باید با مراجعه به دفتر اداری درخواست خود را در صاحب سند وسیله نقلیه و مجوز رانندگی با قطار برای شروع روند.

وی با اشاره به اینکه نوسازی تاکسی های فرسوده از اولویت های اصلی انجمن تاکسیرانی است ، افزود: تاکنون بیش از 15 هزار راننده تاکسی درخواست خود را برای تعمیر این خودروها نوشته اند. تاکسی ها خسته شده اند و روند کار آغاز شده است. “

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی تهران ، محتشمی پور سرانجام اظهار داشت: طبق سابقه انجام شده ، این سازمان ضمن ارزیابی روند نوسازی روزانه و در حال انجام ، سازنده خودرو را در اجرا دنبال می کند. وظیفه آنها در تولید و تحویل به موقع تاکسی های بزرگ.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا