اجتماعی

ماجرای معافیت غیرقانونی فرزندان خلبانان ۲ شرکت هواپیمایی

به گزارش شفاف به نقل از آنلاین، یکی از کاربران اینترنتی در توییتی نوشت: اسکای و حتی یک کارمند با مدارک جعلی کارت انفصال سربازی صادر کردند.

برخی از این خلبانان دارای گذرنامه ویژه هستند. و افکار عمومی نسبت به این موضوع به قدری حساس شده که خواستار توضیح درباره این موضوع شده است.

داستان چیه؟

افسانه ها حاکی از آن است که این 28 خلبان به دستور ژنرال ارتش، خلبانان و مهماندارانی را که بیش از 2000 ساعت به منطقه جنگی در زمان پناهگاه پرواز می کردند، رها کردند تا یکی از فرزندانش را خارج کنند و نه تنها. برای فرزندان خود شناسنامه بگیرند، اما حداقل هشت نفر از فرزندان این خلبانان بدسرپرست به عنوان خلبان، خلبان و حتی خلبانان ماهر در هواپیماهای کشور مشغول به کار هستند.

آیا ما قانون رهایی داریم؟

سید حسن شفتی مدیرکل وقت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بر اساس قوانین هواپیمایی کشوری در زمان جنگ و حمایت های رئیس جمهور وقت توانست پرسنل پروازی اعم از خلبان، خلبان، مدیران و افسران در زمان جنگ پرواز (سپر مقدس)، جابجایی مجروحان و جانبازان و یا خدمت در مناطق جنگ زده و نجات جان بسیاری از افراد قبل از خود و داشتن یک پسر (مرد) است که نمی تواند سربازی کند. (اطلاعات شماره 201/14/23/M/4/N مورخ 1380/07/30

تجاوز از کجا می آید؟

بر اساس اسنادی که خبرنگاران آنلاین به دست آورده اند، معاونان دو شرکت بزرگ حمل و نقل (هما و آسمان) و 28 خلبان با جعل نامه فرزندان وی، کارت اخراج فرزندان خود را دریافت کرده اند.

اخیرا طی تحقیقات ویژه مسئولان سازمان وظیفه عمومی ناجا به ویژه قائم مقام سازمان، معاون بازداشت و آزادی، رئیس اداره اصلاح و تربیت به عنوان یکی از اعضای ستاد کل نیروهای مسلح ارتش، در حداقل 28 تخلف پیدا شد.

ماجرای آزادی غیرقانونی پسر خلبان ۲

افکار عمومی نیازمند توجه و آگاهی است

موضوع این اهمیت را باید پلیس و قوه قضائیه کشور جست و جو کنند تا افرادی که در طراحی این انحراف بوده و یا در طراحی این انحراف مساعدت داشته اند و با وظایف مالکان در آن زمان در شرکت هواپیمایی و نیز شناسایی شوند. افراد یا افراد در ستاد کل. ارتش برای این افراد کارت رای بدون تأیید لازم صادر کرد.

امیدواریم دادگاه و ستاد کل نیروهای مسلح در این خصوص ورود کرده و در صورت ارائه اطلاعات شفاف و موثق با متخلفان برخورد قانونی لازم را انجام دهند چرا که هر موضوعی موجب تضییع حق این افراد شده است. کشور و افکار عمومی منتظر نتیجه است.

دکمه بازگشت به بالا