اجتماعی

لزوم فرهنگ سازی اثربخش برای جمع آوری زباله های پایتخت/به مدیر حل مشکل تبدیل شده ایم

معاون خدمات شهری شهرداری تهران بر ضرورت فرهنگ سازی مرتبط با موضوعات مختلف در بخش خدمات شهری تاکید کرد و گفت: بدنبال افزایش سطح خدمات به شهر و شهروندان هستیم.

به گزارش ترند روز ، جلسه شورای معاونین خدمات شهری منطقه 22 تهران با جلال بهرامی ، معاون شهردار تهران ، حسین نظری ، معاون شهردار تهران ، مدیر ، مشاور ، بازرسی و حفاظت از خدمات شهرداری و معاون خدمات شهری 22 منطقه

در ابتدای این جلسه گزارشی از اقدامات شهرداری تهران در برگزاری مراسم باشکوه اربعین حسینی در نجف و کربلا ، سفر اربعین حسینی به تهران ، هفته امنیت ، برنامه و اقدامات شهرداری تهران در طول این مدت ارائه شد. باران و غیره به

جلال بهرامی ، معاون خدمات شهری شهرداری تهران ، ضمن استقبال از ورود خاخام اول ، اظهار داشت: نهایت رضایت است. “

وی افزود: علی رغم اینکه شهر تهران یکی از پایتخت های نمونه جهان است ؛ اما هیچ مکانی در جهان روزی سه بار زباله جمع آوری نمی کند و ما معمولاً برای حل این مشکل نیاز به فرهنگ سازی موثر داریم.

بهرامی افزود: واقعیت این است که ما مدیران حل مسئله شده ایم و این تفکر یک تفکر اشتباه است ، زیرا نباید اجازه دهیم مشکل وجود داشته باشد و سپس راه حلی پیدا کرده و آن را حل کنیم.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران موافقت کرد: “چشم انداز و رویکرد ما این است که سطح خدمات را افزایش دهیم تا مشکلی در همه بخش ها مشاهده نشود.”

وی ضرورت فرهنگ سازی در موضوعات مختلف در حوزه خدمات شهری را مورد تاکید قرار داد و گفت: به این ترتیب ، با شفقت و صبر ، از مهارت هایی که در حال حاضر در شهر تهران هستیم ، استفاده خواهیم کرد.

بهرامی همچنین با اشاره به اینکه ظرفیت منطقه 22 با فعالیت های مختلف خدمات شهری متفاوت است ، گفت: البته مشکل پردازش در منطقه 12 با منطقه 1 بسیار متفاوت است و به طور کلی مفاد مختلف در مورد مسائل مختلف در شهر خدمات مانند سرانه فضای سبز و غیره ، ما 22 منطقه داریم که باید به درستی از آنها مراقبت و محاسبه شود.

معاون شهردار تهران همچنین اظهار داشت: من معتقدم که معاون خدمات شهری در شهرهای مربوطه مقر معاونت خدمات شهری شهرداری است و بر مسئولیت های نظارتی نظارت می کند.و تصمیم گیری و نتایج کار ما.

وی در پایان تأکید کرد که برای دستیابی به نتایج مطلوب در همه امور در زمینه خدمات شهری ، باید سطح خدمات را افزایش دهیم که واقعاً نیاز به عزم جدی در این زمینه دارد. علاوه بر خدمت به مردم ، و اگر خدا بخواهد ، اعمال ما به پایان خوبی می انجامد.

نظریه: در تقسیم بودجه بین مناطق ، انصاف به جای برابری مورد نیاز است

حسین نظری ، معاون هماهنگی و امور مناطق شورای شهر تهران ، ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری این جلسه برای حل مسئله بین دو معاون به منظور ارائه خدمات خوب به شهر و شهروندان ، گفت: با توجه به شروع فصل بارندگی مسائل آسمان مانند کانالهای آبیاری و رودخانه ها و مدیریت بارندگی قبل ، در طول و بعد از بارندگی بسیار مهم است.

وی در ادامه با بیان اینکه اطلاع رسانی بدهی باید چند شکل داشته باشد ، افزود: بدهی باید به موقع داده شود و میزان بدهی مشخص شود.
نظری به بازدیدهای خود از برخی مناطق اشاره کرد و ادامه داد: در بازدید از برخی مناطق به این نتیجه رسیدیم که در تخصیص بودجه به این مناطق ، عدالت لازم است نه برابری.

وی با تاکید بر اینکه همه شرکا با انگیزه ای دلسوزانه ، دلسوزانه و حمایتی به شهر و شهروندان آن خدمات ارائه می دهند ، گفت: عزیزان به نتایج مطلوب خواهیم رسید.
نظری در بخشی دیگر از سخنان خود به ضرورت فرهنگ سازی در موضوعات مختلف در خدمات شهری اشاره کرد و گفت: “در دین غنی از اسلام ، یک مسئله حقوقی است. -بسیاری از آموزه ها ذکر شده است.” بنابراین توجه بیشتر به موضوع آموزش و پرورش جهت فرهنگ سازی در موضوعات مختلف ضروری است.

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران همواره تأکید کرده است که در همه موضوعاتی که بر کار متمرکز است ، باید همکاری ، هماهنگی و گفتگو را در اولویت کار خود قرار دهیم ، باید موضوع را به اتمام برسانیم. ما به بهترین شکل ممکن هستیم. روش.

وی کاهش استفاده از ماسه و نمک در باران را مورد توجه قرار داد و گفت: باید درباره مضرات استفاده از ماسه و نمک برای محیط زیست و غیره تحقیق شود تا بتوانیم گزینه مناسبی را برای آن انتخاب کنیم.

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور عمرانی ، معاون خدمات شهری تهران در این جلسه موضوعاتی مانند مدیریت کامل سیلاب های شهری و تشدید ریشه کنی آنها را مورد بحث قرار داد. خطرناک ترین و بحرانی ترین نقطه ، توزیع 10 هزار لیتر مخزن در منطقه 22 ، بیوپمپ جنگل آزادشهر در بزرگراه آزوبیان ، منطقه 18 ، استفاده از ماشین های جنتکس (لجن-واترجت) برای ارائه خدمات ماشین ، 137 ارابه و تجهیزات ، اعزام تیپ به 22 منطقه و غیره.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا