عمومی

قرن ۲۱ سال۲۰۵۰  – ترند روز

مریض لاعلاج، همه علم دیروز و امروز، همه تکنولوژی موجود و همه ابزار زمانه، کی زنده می شود تا یک بیمار روز دیگر را زنده کند! کشتن و نابودی زندگی و هستی انسان، فارغ از نام و فلسفه، نامی جز حماقت و بربریت ندارد!

چند روز پیش خبر زیر را دیدم!

ترند روز، رئیس ستاد کل ارتش آمریکا از کشته و زخمی شدن بیش از 100 هزار سرباز روسی و 40 هزار غیرنظامی اوکراینی در جریان این جنگ خبر داد.

البته به نظر می رسد که آقای فرمانده ارتش کمی اغراق کرده اند، اما با این حال، آمار وحشتناکی است. این در حالی است که کمک های بین المللی به این کشور و آمریکا به تنهایی برای اوکراین صد میلیارد دلار است و کشورهای دیگر مجبور بودند با همین مبلغ برای خرید تجهیزات به اوکراین کمک کنند و شکی نیست که روسیه بیش از این است. کمتر از این مقدار، احتمالاً برای اهداف توهین آمیز. برای اوکراین هزینه کرد! و بدتر از آن، طبق گزارش فائو،

فائو: 193 میلیون نفر در سال 2021 با سوء تغذیه روبرو هستند
سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد، فائو، در جدیدترین گزارش خود اعلام کرده است که 193 میلیون نفر از 53 کشور جهان تا سال 2021 با «قحطی غذایی» مواجه هستند که در سال 2020 بیش از یک چهارم افزایش یافته است./ایرنا.

حال اگر هزینه این جنگ را نه 500 و نه 300 بلکه 200 میلیارد دلار در نظر بگیریم و بر تعداد 193000000 نفر قحطی زده تقسیم کنیم به ازای هر نفر 1000 دلار می شود در این یک مورد می باشد. . ، جنگ در اوکراین می توانست اینگونه پایان یابد. مردم می آیند! من فکر می کنم می توان به عنوان یک انسان زندگی کرد!

در برخی موارد نوشتن در کشور ما آسان نیست، برخی آن را سیاسی، برخی آن را کفر و برخی نویسنده را متوهم یا غیرحرفه‌ای مهارت‌های خود می‌دانند و گاه می‌تواند شبیه آدم بدی به نظر برسد. شیطون کوچولو! اما نوشتن در مورد مسائل اجتماعی در جوامع دیگر امری طبیعی و بیان و انتقال تجربه در برابر دیدگاه های موجود و بر خلاف حدود اعتقادی (رعایت معیارها) آن موضوع خاص تلقی می شود. امیدوارم فکر نکنید نویسنده مقاله امروز تقلب کرده است! به عنوان یک کلمه همکاری، گاهی اوقات اشاره می شود که خورشید از شرق طلوع می کند! البته همه ما برداشت های خودمان از حدیث داریم ولی فراتر از غرب است!!

به هر حال من یقین دارم که وقت آن رسیده است که به همه مسائل اعم از افکار، عقاید، افکار، تعاریف، اعتقادات دینی، خیر و شر، انسان، راه، آداب، تربیت، بهداشت، مسکن، ازدواج و خانواده، نظام توجه شود. . مدیریت، اخلاق، سیاست، ثروت، ایمان و باورهای سنتی و … بالاخره همه کارها در گتی رسید! این بدان معنا نیست که تغییر آنها مثلاً در بین علمای دین، دین قابل تغییر نیست، اما می توان به بازنویسی و به روز رسانی آنها بر همین اساس دست یافت؟ اینطور نیست که یک دین جدید از یک دین بر اساس سلیقه انتخاب کنیم! مانند جنبش مذهبی جدید (NRM)، این طرز فکر جدید فقط در سطح کلان (جهانی) است و به جای تعمیم ایده، مکان به صحنه جهانی، بعد محلی (محلی) را می پذیرد. ما خودمان مسلمان و شیعه هستیم، کشورهای همسایه ما مسلمان و سنی، کمتر هندو هستیم و در نهایت، اما در سطح کلی، باید در پذیرش پروتکل های جهانی یکدست باشیم تا بتوانیم «قاعده واحد» را رعایت کنیم!

در این مقدمه، بهتر است نیمه دوم قرن بیست و یکم را با دیدگاه زیر دنبال کنیم، تا سال 2050 آزمون و خطا و تصحیح مورد (مشابه بازنویسی)، توسعه و جمع بندی روش ها، اجرای توزیع و نوآوری. از سال 2050 شروع دوره جدید تاریخ و کاربرد و کاربرد این مفاهیم به شرح جدول زیر:

بیست و نیم قرن جدید – 2050 قرن 20/5، آغاز قرن اول تغییرات بیولوژیکی 2050 – درباره زندگی بر اساس استانداردهای جدید
از سال 2050 (آغاز قرن اول زیستی)، زندگی مبتنی بر امور جهان در قالب یک بسته اخلاقی و بشردوستانه با احترام به همه باورهای محلی و محلی تجدید شد. 2050-2022 محلی توسعه استانداردهای جدید زندگی و سازگاری و حذف استفاده از سال 2050 از سال 2022 تا 2050 (آغاز قرن اول زیستی) روند توسعه دیدگاه زیستی جدید، آزمون و خطا و اصلاح امور جهانی و دستیابی به مفهوم والای زندگی انسان محور با احترام کامل به مفاهیم موجود در صحنه. جایی در هر فکری

مروری جهانی بر تمامی نکات اصلی (حفظ موضوع) و امور فرعی، سبک زندگی، افکار، راه ها و ابزارها، مرزها، محیط زیست، باورها، اسطوره ها و خرافات و هر آنچه که منجر به زندگی آرام بر اساس عشق و دانش می شود. وجود عقاید، مفاهیم، ​​تمدن‌ها، زبان‌ها، فرهنگ‌های سنتی به‌ویژه برای ایجاد کریستال‌های بهتر برای انسان‌ها با ژنتیک متفاوت به عنوان سرمایه و بانک‌های ژنتیکی در هر دو حوزه درونی (برای ارزش قائل شدن به قبیله و کسب منافع و ثروت. ساختن انسان. فرصت‌های ناشی از تفاوت‌های فردی) و از بیرون در قالب یک سبک زندگی خوب جهانی، کمک و ارتقای کیفیت مفهوم واقعی سطح عالی انسانیت (همه انسان‌ها)، اخلاقی، خردمندی و حقیقت‌مداری، بالاتر از مادیات، گیاه‌خواری، بیایید حیوانات و حتی انسانیت را بدون محتوا شروع کنیم. اخلاق، حقیقت و خرد واقعی ممکن است برای نژادهای مختلف معانی متفاوتی داشته باشد و تقریباً دست نیافتنی باشد، اما اخلاق و خرد دست یافتنی است و شاید مهمترین دلیل زندگی و تجربه ما در زمین رسیدن به این بالاترین مدار ممکن باشد. ! هر ماده و اتمی در موقعیت و گردش اولیه خود در بهشت ​​است و در هر موقعیت دیگری در آتش جهنم!

پس از تجربه هیروشیما و جنگ در ویتنام، به ویژه در دهه 1960 تا پایان دهه 1990، تغییرات مثبتی در جهان برای دستیابی به اهداف بزرگتر ایجاد شد، اما متأسفانه، صفحه به یکباره ورق خورد و محتوای آشفته و خفته، در شکل اعتراض ایدئولوژیک و رادیکال بار دیگر برتری را نفی کرد، آیا زمانی بود که بیاید و باشد؟ در این راستا با نگاهی اجمالی به تاریخ و پیشرفته ترین تمدن های گذشته باید بدانیم که آنها بر اثر استثمار و شاید به دلیل خودکامگی ها از دست رفته اند و نمی توانند خواسته های خود و چیزی را که او می بیند به آینده منتقل کنند. نسل. شاید خالق وجود شما معنای خلقت حضرت آدم و تعلیم این مجموعه جدید از مخلوقات را برای این منظور و ارتقای آنها به سطح انسانیت از مال خود – سوره بقره – در نظر گرفته است. درک این مشکل باید درس عبرتی برای دنیا باشد. متأسفانه با گذشت قرن ها از خلقت این موجود والا، روش ها و شیوه ها همچنان مانند گذشته تلقی می شود و اگر هر چه سریعتر وارد این تفکر نشویم، آتش جهنم موعود را تجربه خواهیم کرد. -خیلی زودتر از چیزی که انتظار داشتیم وارد شد. تداوم وضعیت فعلی ذهن در جهان هستی، تاریکی درون و گرمای آتشین به زودی بر ما و جهان مسلط خواهد شد. مطمئنم زمان آن فرا رسیده است، اما واقعاً نمی دانم چگونه در این دنیای آشفته با گسترش رادیکالیسم جهانی، مکانیسم ظریف را اعمال کنم و به ظرافت خاصی دست پیدا کنم.

استاد نمونه کشوری در مهندسی سازه، زلزله و مدیریت بحران، بنیانگذار اصلاحات و مدیریت بحران در ایران و مؤسس جامعه زبدگان شهر در کشور.

دکمه بازگشت به بالا