اجتماعی

قدردانی سردار قاآنی از مواضع شجاعانه رئیس‌جمهور در سازمان ملل

سردار قاآنی در پیامی از اقدام شجاعانه رئیس جمهور کشورمان در افشای جنایات آمریکا قدردانی و کشته شدن قهرمان جنگ با تروریسم، شهید حاج قاسم سلیمانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد را محکوم کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سردار سرتیپ اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از اقدامات شجاعانه جمهوری اسلامی ایران در تبیین جنایات آمریکا خبر داد. و صدور حکم کشته شدن قهرمان جنگ با تروریسم با برافراشتن عکس شهید حاج قاسم سلیمانی در اجتماعات. مورد تایید سازمان ملل متحد در نیویورک.

متن پیام فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به آیت الله سید ابراهیم رئیسی:

نام خدا

رئیس جمهوری اسلامی ایران، حضرت حجت الاسلام والمسلمین آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی

سلام

درود خدا بر محمد و آل او باد

معظم له با احترام به اولین حضور خود در سازمان ملل و سخنرانی قدرتمندانه با محتوایی سرشار از مبانی اسلامی و انسان دوستانه، باعث سربلندی همه ملت ایران شدند. که رئیس جمهور آمریکا با اعتراف به این کار و همچنین تسریع در پیگیری و محاکمه سران و عاملان این جنایت، بستری غرور آفرین و ماندگار برای ملت ایران و سعادت آزادگان و همه مستضعفان آن در جهان ایجاد کرد. کشور. جهان.

با کمال تشکر و قدردانی از رزمندگان نیروهای مسلح شورای ملی در محضر حضرتعالی، موفقیت حضرتعالی را از درگاه حضرت ولی عصر (عج) خواستاریم. عجل الله) تعالی فرجه الشریف).

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا