اجتماعی

فعالیت حضوری مدارس و دانشگاه‌ها از ۱۴ فروردین/ بازگشت ساعت کاری ادارات

در جلسه مرکز ملی بیماری کرونا مصوب شد که از 14 فروردین 1390 کلیه مدارس و دانشگاه‌های کشور مستقیماً کار کنند و قبل از شروع کرونا ساعات اداری خود را برگردانند.

به گزارش ترند روز، سید ابراهیم رئیسی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اولین جلسه ستاد مبارزه با کرونا در سال 1401، از مردم و تلاش های کادر درمانی و همه دست اندرکاران در کاهش این بیماری تشکر کرد. وی با تاکید بر شیوع بیماری های عروق ویروس کرونا گفت: علیرغم کاهش بیماری های قلبی و مرگ و میر در کشور، اقدامات پزشکی باید به دقت رصد شود و از عادی سازی بیماری های عروق ویروس کرونا در جامعه خودداری شود.

رئیس جمهور در خصوص افزایش 50 درصدی سفرهای نوروزی افزود: حرکت مردمی نشانه رفاه و آسایش اجتماعی است، اما باید نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی حساس بود تا هر کدام شاهد شیوع بیماری نباشیم. کرونا. دوباره در آینده.”

وی گفت: بر اساس گزارش ارائه شده به ستاد ملی کرونا، تاکنون حدود 150 میلیون دوز واکسن در کشور تزریق شده است که کار بسیار بزرگی است اما دریافت نوبت سوم واکسن ضروری است. تایید شود.»

رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر اهمیت حضور اورژانس و پلیس راهنمایی و رانندگی در کاهش تصادفات رانندگی، اظهار داشت: تخلفات رانندگی باید جدی گرفته شود و پلیس به دلیل خطرناک بودن این گونه تخلفات نباید غفلت کند. زندگی مسافران

رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت خدمت رسانی به گردشگران و زائران نوروزی در استان های مختلف کشور، گفت: مسئولان و فرمانداران تمام تلاش خود را بکار گیرند تا با تلاش مضاعف در ایام نوروز مشکلی برای مردم و نارسایی هایی مانند نوروز ایجاد نشود. . اسکان مسافران بلافاصله جبران می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا