بین الملل

فروردین: باید با دانه درشت ها برخورد کنیم/ برخی قیافه حق به جانب گرفتند که شاید در فساد دست داشته باشند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمدمهدی فروردین نماینده مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از برترین‌های فوتسال گفت: ما هم به این مراسم دعوت هستیم و آمدیم به پاس زحمات جامعه فوتسال هم در این مراسم حضور داشته باشیم و هم برای آینده ورزش کشور به ویژه فوتسال و فوتبال درددل‌های این جامعه را بشنویم و اگر کمکی از دست‌مان بربیاید در خدمت آنها باشیم.

وی در مورد آخرین وضعیت فساد رخ داده در فوتبال تصریح کرد: برای من جالب است؛ ما جنس‌مان فوتبالی است و قبل از نمایندگی مربی فوتبال بودیم، ولی آقایان شاید برای‌شان سخت است که از من سؤالاتی بپرسند، مخصوصاً برنامه‌ای که مدعی است می‌تواند امروز سالم‌سازی کند، ولی تا الان حتی یک بار هم نشده که بخواهند از زبان یک متخصص بدانند که مشکلات فوتبال چیست. به هر حال ما کار خودمان را دنبال می‌کنیم، آنهم در فضای آلوده‌ای که ایجاد شده است. بعضاً شاید خیلی از آقایانی که الان مدعی هستند، نقش داشتند و امروز قیافه حق به جانب می‌گیرند. مطمئناً از هر قشری که باشند از مدیریت، فنی یا در بخش رسانه این اتفاق افتاده باشد ما وظیفه داریم که شفاف باشیم و تا آخر ماجرا را دنبال می‌کنیم. ان‌شاءالله دست‌های آلوده فوتبال برای مردم رو شود و برخوردی که انتظار جامعه است رقم بخورد.

نماینده مجلس شورای اسلامی در واکنش به این پرسش که به نظر می‌آید ماجرای فساد در فوتبال به سمتی پیش می‌رود که برخی‌ها از زیر بار اتهام خود بیرون بیایند و فقط تعداد محدودی مجازات شوند و برای عده ای می خواهند همه چیز را سفید کنند، گفت: من معتقدم اگر می‌خواهیم این برخورد باعث اعتماد مردم شود، باید با دانه درشت‌ها برخورد کنیم. این اتفاق از نگاه مجلس خواهد افتاد. ما مطمئناً باید از دانه درشت‌ها شروع می‌کنیم.

دکمه بازگشت به بالا