استان ها

فرمانده سپاه استان سمنان: عرصه جهاد تبیین برای سربازان ولایت یک واجب عینی است

به گزارش خبرگزاری ترند روز استان سمنان، سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان روز شنبه در مراسم گرامیداشت هفته سلامت که در حسینیه شهدای گمنام سپاه استان سمنان برگزار شد، از زحمات و تلاش های حفاظت زیستی استان سمنان تجلیل کرد. سپاه استان در حوزه بهداشت و درمان گفت: مسائل بهداشتی یکی از مسائل اساسی اسلام است و طبق روایات دو نعمت سلامت و حفاظت به هم مرتبط است. با هم و مسیر تکامل در یک تعادل سالم شکل می گیرد.
وی افزود: کسانی که در حوزه سلامت در مبارزه با بیماری عروق بیماری کرونا قلب فعالیت می کنند، از اجر معنوی مشابه جهادگران برخوردارند.
فرمانده سپاه استان سمنان در ادامه به بحث پرداخت کمک های مالی و اقدامات کلان دولت در حوزه اقتصادی پرداخت و گفت: پخش کمک ها و عملیات اقتصادی یکی از اقدامات قهرمانانه و مهم دولت در تحقق عدالت است. و گامی موثر در مقابله با مفاسد اقتصادی است. البته دشمن با ایجاد اخلال و ایجاد شبهه عمومی در تلاش است تا اجرای این طرح بزرگ اقتصادی را خنثی کند که با تدبیر و هوشمندی مردم مانند گذشته ناکام خواهد ماند.
سردار دامغانی تجدید فرهنگ اقتصادی در جامعه را مهم دانست و گفت: تجدید فرهنگ اقتصادی در جامعه یکی از نیازهای مهم و اقتصادی است و در فرهنگ سازی در این زمینه کمیابی مانند برداشت خانگی است. کالاهای اساسی و افراط در جامعه امروزی.
سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان گفت: بر اساس منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت جهاد، میدان جهاد وظیفه ای عینی بر دوش سربازان استان است و ما درک درست و عزتمندانه ای از امر داریم. حقایق و تجلیات آنها در زمین.” فضای مجازی و واقعی داریم.
یادآور می شود، در پایان این مراسم از فعالان حوزه سلامت سپاه استان سمنان تجلیل شد.

48

دکمه بازگشت به بالا