اجتماعی

فردا؛ آخرین مهلت ثبت‌نام مددجویان بهزیستی برای بهره‌مندی از معافیت تعرفه آب، برق و گاز

بر اساس اطلاعیه سازمان بهزیستی کشور، فردا 31 خردادماه آخرین مهلت ثبت نام خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور برای بهره مندی از معافیت شهریه با آب، برق و گاز است.

به گزارش ترند روز، طبق بند «ک» بند 15 قانون بودجه 1401 «وزارت نفت و نیرو موظف است قیمت آب، برق و گاز مصرف کننده یک خانه در کشور را به گونه ای تنظیم کند که هزینه تمام شده باشد. کم مصرف خانه بدون رسیدگی کمیته امداد و رفاه. روی “صفر” تنظیم کنید »

بر این اساس، خانواده‌های تحت پوشش حداکثر تا پایان خردادماه باید با پیشخوان مجازی انجمن بهزیستی به نشانی https://sam.behzisti.net تماس بگیرند.

بر اساس دستورالعمل سامانه پیشخوان مجازی سازمان بهزیستی کشور، برای ثبت نام و ورود به سامانه که از طریق پنجره خدمات هوشمند ملی انجام می شود، مشتریان می توانند با مراجعه به مشخصات لازم و ورود به پنجره های زیر به سامانه اطلاعات پشتیبانی مشتریان منتقل شوند. سازمان های دولتی هوشمند ملی این سامانه شامل ثبت نام مسکن، اطلاعات خانوار و ثبت درخواست های فردی است.

مرحله سوم ثبت درخواست است که شامل مزایای کاهش قبوض آب، برق و گاز، تغییر آدرس / تمدید اجاره و تغییر اندازه خانواده است.

در همین راستا سامانه فروش بلیط https://ticketing.behzisti.gov.ir آماده پاسخگویی به سوالات، مشکلات و کاستی های کارکنان و متقاضیان خواهد بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا