عمومی

غربالگری اینترنتی ، بله یا خیر؟

با توجه به پایگاه اطلاع رسانی ترند روز ،

امیرحسین علم الخود در مصاحبه با شهر فرنگ گفت: “سینما یک فیلم است.” “وقتی یک گروه تماشای یک گروه ممنوع است ، این دیگر یک فیلم نیست ، بلکه یک بازی در مطبوعات است.”

یک کارشناس سینما می گوید: “سینما دارای آداب و معاشرت است ،” از زمان ظهور تلویزیون در دهه 1950 ، آن را فتح سینما می نامند. ” تولید ، توزیع و نمایش استاندارد هستند.

وی گفت: سینمای ایران باید پوست کنده شود. سینمای ایران باید به روز شود ، در غیر این صورت آسیب خواهد دید.

علم الخودا با بیان اینکه فیلم “خروج” فیلم خاتمی کیا 8 میلیارد تومان هزینه داشته است ، افزود: “خاتمی کیا فرزند فیلم است.” اگر شیوع بیماری کرون رخ نداد و سینما تعطیل نشده بود ، می توانست حدود 6 میلیارد نفر برای کارگردان درآمد.

وی با اشاره به افزایش تعداد سالنهای سینمایی روه در سالهای اخیر گفت: “بهبود کیفیت فیلم ها و سینماهای سینما یکی از دلایل این امر است.”

امیرحسین علم الخدا با اشاره به شرایط ویژه تاج در کشور اظهار داشت: بازگشت مردم به سینما باید با فیلم های قوی شروع شود. اول از همه ، شما باید واکنش های مردم را اندازه بگیرید. برای باز کردن سالن ها عجله نکنید.

“كورشی آریا” ، منتقد فیلم گفت: “بعضی از فیلم ها به دلیل سبک خاص خود (ژانر) باید در یك مجموعه جمعی و سینمایی به نمایش درآیند كه این امر بر لزوم سینما ها تأكید می كند.”

قریشی گفت: این فیلم با ظهور تلویزیون ناپدید نشد. فناوری را نمی توان متوقف کرد. شرایط جدید توزیع و نمایش فیلم تغییر کرده است و این را باید پذیرفت ، اما جای فیلم همچنان پابرجاست.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا