غذای خشک سگ چیه و از چی درست شده؟

غذای خشک سگ بالغ با ۲۱٪ پروتئین، ۲ کیلوگرمی، نوتری پت

تشویقی سگ از برند نوتری پت به نوعی فرمول‌بندی شده است که می‌تواند نیازهای پایه‌ای سگ‌های بالغ نژاد بزرگ را تامین ‌نماید. در تهیه این غذا از گوشت تازه مرغ استفاده شده که طعم غذا را بسیار مطلوب و خوشایند می‌نماید و همچنین این محصول دارای مکمل پروبیوتیک نیز می‌باشد.

اجزای تشکیل دهنده‌ی این غذا، حداقل از ۱۸ ماده اولیه می‌باشد که هر کدام مخصوص بر‌طرف‌کردن نیازهای بدن سگ انتخاب شده‌اند. گوشت مرغ تازه ۲۵ درصد، پودر گوشت قرمز ۱۰ درصد، پودر استخوان ۵ درصد، پودر تخم مرغ ۱۰ درصد و پودر گوشت پرندگان، منابع اصلی پروتئین و املاح مورد نظر می‌باشد. در تهیه این محصول علاوه بر مواد یاد شده، جگر گاو نیز مورد استفاده قرار گرفته شده است.

مقدار مناسب فیبر و چربی باکیفیت بالا در تولید تشویقی پاچه گوسفند استفاده شده و ویتامین‌ها و املاح لازم به صورت جداگانه به غذا اضافه می‌گردد. به طور خاص این غذا برای سگ‌های بالغ نژاد بزرگ با فعالیت بدنی متوسط طراحی و ساخته شده است.

روش و مقدار مصرف

این محصول یک غذای کامل است و در کنار آن نیازی به غذای دیگری نیست. لطفا طبق جدول زیر مقدار غذا را بر حسب وزن سگ در ظرف آن بریزید و مقدار کمی آب را با آب‌پاش روی آن اسپری کنید تا کمی مرطوب شود. توجه کنید که غذا نبايد خمير شود.

توصیه می‌شود شروع مصرف غذا با مقدار کم انجام گیرد و به تدریج مقدار آن بر اساس جدول بالا افزایش یابد. این غذا را می‌توانید به صورت خشک و یا مرطوب شده با آب یا شیر در اختیار سگ دلبندتان قرار دهید.

همواره آب سالم و تازه در اختیار سگتان قرار داشته باشد.

نکته: در نوبت‌های اولیه استفاده از این غذا می‌توان برای پیشگیری از مشکلات گوارشی ناشی از تغییر جیره غذایی، مقدار کمی ماست(هم‌دما با محیط) به غذا اضافه کرد و یا این غذا را با مقدار کم و تدریجی به غذای قبلی اضافه کرد و به تدریج غذای قبلی را کاهش داد.

ترکیباتگوشت مرغ تازه، ذرت، پودر گوشت مرغ، پودر گوشت قرمز، گندم، گلوتن، ماکارونی، پودر استخوان، پودر تخم مرغ کامل، مولتی ویتامین، مواد معدنی و عناصر کمیاب، طعم دهنده‌ی طبیعی، ویتامین E و آنتی اکسیدان، مخمر‌های پروبیوتیک و پریبیوتیک، روغن گیاهی، چربی حیوانی و لیزین

آنالیز تضمین‌شده: پروتئین خام حداقل ۲۱٪، چربی خام حداقل ۹٪، فیبر خام حداکثر ۳٪، رطوبت ۱۰٪، نمک حداکثر ۰.۸٪، انرژی ۳۲۰۰ کیلوکالری در هر کیلوگرم، کلسیم ۱.۱٪، فسفر ۰.۸٪

حتما بخوانید: chewy

دکمه بازگشت به بالا