ورزشی

عیادت مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از ابوالفضل پور عرب

مدیرعامل صندوق اعتباری حنار از ابوالفضل پورعرب بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون که در بیمارستان بستری شده بود عیادت کرد.

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، سید مجید پوراحمدی به همراه نیکنام حسینی پور مشاور صندوق قرض الحسنه هنر شامگاه جمعه 13 آذرماه از ابوالفضل پورعرب عیادت کردند و روند بهبودی این هنرمند سرشناس را دنبال کردند.

در این دیدار مدیرکل صندوق اعتباری ضمن ابلاغ سلام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای این بازیگر آرزوی سلامتی کرد.

وی با قدردانی از کار ارزشمند این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون گفت: ایرانیان همواره قدردان کسانی هستند که در جهت اعتلای فرهنگ و هنر این دیار گام بر می دارند. ابوالفضل پورعرب از افراد مشهوری است که سال ها غم ها و شادی های هموطنان خود را روایت کرده و در بین مردم ایران جایگاه ویژه ای دارد.

مشاور وزیر فرهنگ اضافه کرد: این صندوق بر حسب مسئولیت ذاتی خود همواره بر زندگی و سلامت اعضای خود به ویژه سلامت سالمندان نظارت دارد، این یک حوزه است و این مشکلی است که وزیر فرهنگ دارد. در مورد صحبت می کند. و ارشاد اسلامی توجه ویژه ای دارد.

مدیرکل صندوق اعتباری هنر با آرزوی سلامتی برای این هنرمند گفت: تکریم و حمایت مادی و معنوی از پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر از تعهدات اصلی صندوق اعتباری هنر است. صندوق اعتباری تا بهبودی کامل آقای پورعرب نزد این بازیگر سرشناس خواهد بود. امیدواریم به زودی شاهد طرح ها و نمایش های هنرمند عزیزمان باشیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا