اجتماعی

عزم جدی شهرداری تهران برای ورود بخش خصوصی به توسعه ناوگان حمل و نقل

معاون حمل و نقل و ترافیک تهران اعلام کرد: مصمم به رفع موانع ورود و سرمایه گذاری بخش خصوصی در این بخش هستیم.

به گزارش ترند روز، جلال بهرامی به مناسبت روز حمل و نقل اعلام کرد: پنجم آذرماه فرصتی برای قدردانی از خدمات ارزنده رانندگان خدوم و شریف و کارگران و فعالان زحمتکش در حوزه حمل و نقل کشور است و لازم می دانم از همه تشکر کنم. تقدیم به عزیزانی که با تلاش و خستگی شبانه روز در خدمت مردم هستند قدردانشان هستم.

وی گفت: همه کارگران و دست اندرکاران این عرصه می دانند که مسیر توسعه و پیشرفت همواره بالا و پایین می رود اما یکی از اهداف و رسالت های اصلی مدیریت شهری تلاش های عمرانی و اجرایی است. شبکه حمل و نقل و نوسازی و بهبود خدمات حمل و نقل گفت: به شکلی کمتر لغزنده مشکلات و معضلاتی که بر سر راه تردد اتوبوس ها و تعمیر و نوسازی کشتی ها در حوزه حمل و نقل وجود دارد حل شود. مترو، اتوبوس و تاکسی، تمام توان خود را به کار بردیم تا شهروندان بتوانند از وسایل حمل و نقلی که شایسته آن هستند استفاده کنند.

بر اساس بیانیه عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری تهران، بهرامی تاکید کرد که مصمم هستیم موانع ورود و سرمایه گذاری بخش خصوصی را چه در حوزه راه اندازی زیرساخت های حمل و نقل و چه در حوزه حمل و نقل برطرف کنیم. خدمات. این بخش را پیش روی خود بگیریم و از مشارکت و حضور هر چه بیشتر بخش خصوصی استقبال کنیم، وی گفت: موفقیت و پیشرفت در حوزه حمل و نقل شهری مرهون همراهی همگان از این صحنه، ورود است. اتوبوس جدید با کاربری ساختمان های عمومی و همچنین با همکاری شورای اسلامی شهر تهران در توسعه حمل و نقل عمومی یکی از نمونه های امیدوارکننده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا