عمومی

طرح‌ ویژه معلولان و جانبازان در وزارت راه پیگیری می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حمید مردانیان در حاشیه سفر به شاهرود در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: این وزارتخانه برای دیدار با خانواده شهدا در ساختمان این وزارتخانه برنامه‌ریزی کرده و در کل مسیر شامل چندین دفتر گردشگری استانی است. مراسم بسیار شادی برای رسیدگی به مشکلات خانواده های جانبازان، ایثارگران و ایثارگران برگزار شد.

وی با بیان اینکه یکی از اصلی ترین وظایفی که به دنبال انجام آن هستیم اجرای بند 20 ماده 20 قانون بودجه 1400 مبنی بر تغییر وضعیت استخدامی در وزارتخانه است، افزود: از جمله شرکت های حمل و نقل هوایی و جاده ای، کشتی ها و فرودگاه ها هستند. که شامل پروژه های توسعه نظارت بر معلولیت می باشد.

مشاور عالی وزارت راه و شهرسازی از جمله اهداف این سفر را بر اساس این ابلاغیه عنوان کرد. آنه رهبر معظم انقلاب در سال 89 ضمن اینکه در چند بند از فرمایشات خود مبنی بر ترویج و اعتلای جهاد، ایثار و شهادت فرمودند: همه دستگاه ها باید یک درصد بودجه را در این زمینه هزینه کنند.

مردانیان در ادامه توضیح داد: طبق قانون باید 20 درصد بودجه فرهنگی به این صورت و 3 درصد صرف خدمات اجتماعی و بانکی شود.

وی افزود: بر اساس مصوبه شورای مدیران وزارت راه و شهرسازی در استان ها مقرر شده است ساختمان ها، اماکن، ساختمان ها، راه ها و تمامی مسیرها به نام مبارک شهدا نامگذاری شود. “

به گزارش خبرنگار آنلاین، حمید مردانیان برای شرکت در همایش تجلیل از خانواده شهدا که به وزارت راه و شهرسازی در شرق استان سمنان اعطا شد به شاهرود سفر کرد.

دکمه بازگشت به بالا