استان ها

صنایع بزرگ خوزستان به دانشگاه علوم پزشکی کمک کنند

به گزارش خبرگزاری خوزستان، مهرداد شریفی افزود: از سال 80 وارد علم پزشکی شد و هم اکنون این بیمارستان با 220 تخت با 300 پرسنل و سه برابر با بهترین خدمات درمانی ارائه می شود. : وقتی به این بیمارستان آمدم، سال ها پیش یک بیمار باید مرخص می شد و به آغوش خانواده اش برمی گشت. اما این کار به دلایل مختلفی انجام شد. ما یک تیم نجات ویژه برای این منظور راه اندازی کردیم و این در اوج احترام و احترام همه بود. مسائل اخلاقی و انسانی عودت کنندگان به خانواده هایشان تحویل داده شدند.

وی ادامه داد: با این کار ماهانه 18 میلیارد ریال صرفه جویی داشته ایم و 120 بیمار نیازمند به درمان فوری و فوری در بیمارستان بستری شده اند که بین خانواده ها تحویل شده و هیچ نظارتی بر تداوم بیماری ها وجود ندارد. درمان به طوری که بیمار پس از مدتی برگشت و مجدداً در بیمارستان بستری شد. حضور پرستاران مجرب، ده ها روانشناس، روانپزشکان سه بار کار می کردند.

رئیس بیمارستان علوم پزشکی اهواز ادامه داد: برای تکمیل کادر درمانی به 70 پرستار نیازمندیم و درمان در این بیمارستان کاملا علمی است و مردم باید مطمئن باشند که از نظر کیفیت خدمات در بیمارستان تلاش می کنیم بهترین خدمات درمانی را ارائه دهیم. خدمات. به گروه های استان شریفی گفت: انتقال بیماری در کشور ما تغییر کرده و از یک بیماری عفونی به یک بیماری غیرواگیر تبدیل شده است، مشکل کشور این است که 80 درصد بیماری ها غیرواگیر هستند و 90 درصد مرگ و میر انسان ها بیماری های غیرواگیر است.

وی یادآور شد: قبل از کرونا 30 درصد مردم به بیماری های خفیف تا شدید روانی مبتلا بودند و کرونا، گرد و غبار و گرما تاثیر مستقیمی بر سلامت روان دارد. با شاخص های بهداشتی مانند سواد سلامت، مرگ و میر مادران، مرگ و میر نوزادان و مرگ و میر نوزادان اندازه گیری می شود و کمتر از 40 درصد افراد باسواد هستند و باید دانش مسئول ارتقاء یابد.

وی افزود: در بیمارستان سلامت به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم پذیرای بیماران هستیم. به طور غیرمستقیم با ارجاع بیماران به مطب روانپزشک مستقل و پذیرش آنها در بیمارستان، بیماران بستری می شوند یا مستقیماً به بیمارستان مراجعه می کنند. با کمبود تخت و فضای فیزیکی مواجه هستیم. خیرین با توجه به نیاز استان بیشتر در حوزه سلامت جذب شوند.

رئیس بیمارستان علوم پزشکی اهواز گفت: اورژانس بیمارستان در سال 85 دچار آسیب شد و حدود 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشت و این پروژه که بر اساس اعتبار سوخت از سال 87 متوقف شده است. شریفی ادامه داد: من مسئول بودم. از برنامه‌ها و بودجه‌های استانی و به دلیل تردد، حمل‌ونقل جاده‌ای نور، اتباع خارجی در نوروز و تعداد زیاد ساکنان این برنامه، برای ادامه ساخت‌وساز در دستور کار قرار گرفت. وی تصریح کرد: 90 درصد بیماران بستری در بیمارستان‌ها را متخصصان جوان سلامت تشکیل می‌دهند.

رئیس بیمارستان علوم پزشکی اهواز گفت: بزرگترین چالشی که در بیمارستان با آن مواجه هستیم نیاز به خدمات تربیت بدنی و ورزشی است. مدیرکل ورزش و جوانان قول مساعدت را به ما داده است اما هنوز هیچ کدام محقق نشده و خدمات خوبی در حوزه خدمات شهری به ما داده نشده است. از جمله صنایع بزرگ خوزستان که مسئولیت های اجتماعی زیادی دارند، پای کار بیایند و به دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان بهداشت کمک کنند. وی با بیان اینکه سبک زندگی ما در ایران و خوزستان اشتباه است و 80 درصد از جمعیت خوزستان غیرفعال هستند، گفت: فضای مجازی بر سلامت روان مردم تاثیر منفی دارد بیمارستان علوم پزشکی اهواز: بعد معنوی سلامت در ایران مورد مطالعه قرار نگرفته و افراد مبتلا به بیماری و بیماری روانی از مشکلات روحی رنج می برند.

48

دکمه بازگشت به بالا