استان ها

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حقانیت انقلاب دفاع می کند

ترند روز/گیلان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بهره گیری از ابزارهای نوین تبلیغاتی و به عنوان بستری بزرگ به ویژه در نظام نمایش جایگاه رسمی در تلاش است تا از مشروعیت انقلاب اسلامی صیانت کند. کشور شریف ایران در رویدادهای جهان

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در دیدار با دبیرکل مجلس شورای ملی اهل بیت(ع) در خصوص فعالیت های موازی دستگاه های فرهنگی کشور بحث و تبادل نظر کرد. . اولین سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) به منظور برنامه ریزی، هماهنگی، سیاستگذاری، نظارت و اجرای مراسم ملی و انقلابی در نظام مقدس اسلام تأسیس شد. جمهوری.

وی به رسالت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرد و افزود: این نهاد ایجاد شده توسط انقلاب با ایجاد هماهنگی بین دستگاه های اجرایی و سازمان های مردم نهاد، برگزاری مراسم ملی و انقلابی را مدیریت کرده و مردم را برای حضور در عرصه های مختلف تشویق می کند. دفاع آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی آن را دارد.

حجت الاسلام اشجری در خصوص دستاوردهای 42 ساله شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: این نهاد انقلابی با هوشیاری، بصیرت و آگاهی در مدت کوتاهی در سایه عمل به منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) توانستند از انقلاب اسلامی در شهر قلعه حفاظت کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اعلام اینکه این نهاد انقلابی و نامدار تمام توان خود را برای عبادت یوم الله، ترویج شعائر اسلامی و پاسداشت لحظه های انقلابی به کار گرفت، تصریح کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی توانست بر انتقادها فائق آید. . لحظه ای تاریخی به لطف خداوند. با تکیه بر رهنمودهای رهبر معظم اسلام، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و حمایت و حضور پررنگ مردم ایران، نمایشی ماندگار خلق می کند.

وی به حضور نیروهای متعهد، انقلابی، با انگیزه و روشنفکر در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرد و افزود: این نهاد انقلابی با بهره مندی از ابزارهای تبلیغاتی – اندیشه ای نو، سعی در دفاع از حقانیت انقلاب اسلامی دارد و به عنوان تریبون اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی، به تبلیغ و تبلیغ، بیت بزرگ انقلاب اسلامی و آرمان های والای انقلاب اسلامی و معرف جایگاه رسمی کشور شریف ایران در نهضت جهانی است.

حجت الاسلام اشجری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را نهادی انقلابی برخاسته از بطن انقلاب اسلامی دانست که همواره در مسیر درست حرکت می کرد و ادامه داد: تحقق ابلاغ مرحله دوم انقلاب، تمدن نوین اسلامی و ظهور حضرت بقیع در آن زمان امامت باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان به نقش این نهاد انقلابی در میانجی گری توطئه ها و قیام های داخلی و خارجی اشاره کرد و افزود: مهم و جایگاه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ریاست جمهوری در بیانیه خود است. عناوین تایید شده ای چون «زمان شناس، معروف بودن»، عاقلانه و مدبرانه عمل کردن، راه راست و راست و…

وی با بیان دستاوردهای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در سال‌های اخیر، گفت: استان گیلان با تاکید بر رویدادهای ملی و انقلابی، سلامت را در شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا و جایگزینی خلاقیت و نوآوری کرد. ایده ها. مانند اتوبوس خانوادگی و برگزاری مراسم نمادین با پخش زنده در اولین بار موفقیت آمیز بود.

حجت‌الاسلام اشجری با بیان اینکه در سال‌های اخیر شرایط خاص جوی از جمله بارش شدید باران، برف سنگین و همچنین محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا مانع از برگزاری جشن یوم الله و شور و نشاط نشده است. و حضور مردم فعال و انقلابی گیلان در زمان انقلاب اسلامی. ثبت و نگهداری در صفحه گرامیداشت انقلاب اسلامی با پوشش رسانه ای مناسب، قابل تقدیر است.

دفاع از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از سه ارکان انقلاب

آیت الله رضا رمضانی دبیرکل مجلس شورای ملی اهل بیت(ع) نیز گفت: محبوبیت مهمترین رکن شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

وی اعتماد و حمایت مردم از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را ضامن دستیابی به اهداف عالیه انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: باید محتوای انقلاب اسلامی در قالبی جدید به نسل جوان منتقل شود. مسیر. و اشکال هنری

آیت الله رمضانی با بیان اینکه شورای تبلیغات اسلامی ارزش های انقلاب اسلامی را در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری به صراحت تبیین کرده است، گفت: یوم الله و زمان انقلاب نباید تباه و فراموش شود.

دبیرکل مجمع ملی اهل بیت(ع) با توجه به اهمیت تولید محتوا برای تقویت ارکان انقلاب اسلامی افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پاسداری از سه رکن اصلی انقلاب اسلامی پیشگام است. یعنی اسلام، رهبری و مردم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران انعکاس نهضت عظیم عاشورا است، گفت: مردم ایران از تاسوعا و عاشورا در مقابل ظلم و ستم رژیم پهلوی ایستادگی کردند و برای عدالت خواهی قیام کردند.

آیت الله رمضانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران معجزه ای از جانب خداوند بود، گفت: نه تنها علما و ناظران جهان، بلکه متدینین بومی نیز اعتقادی به پیروزی انقلاب اسلامی نداشتند.

دبیرکل مجمع ملی اهل بیت(ع) با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی بدون رهنمودهای امام صادق(ع) میسر نمی شد، تصریح کرد: اسلام و مبانی آن – دین نمی شود. برآورده شد. بدون مدیریت دینی به طور کامل اجرا خواهد شد و هنوز ناقص است.

وی با بیان اینکه تنها متدینان واقعی، سیاستمداران واقعی هستند، گفت: در غرب سیاست محدود به توزیع قدرت و ثروت است و تنها مردم دنیا مجاز هستند.

آیت الله رمضانی نظام مقدس جمهوری اسلامی را تنها نظام دینی در جهان اعلام کرد و گفت: دشمن در صدد تضعیف اقتدار مراجع است تا به اسلام و انقلاب حمله کند.

دبیرکل مجلس شورای ملی اهل بیت(ع) رحلت امام خمینی (ره) را ضایعه بزرگی برای جهان اسلام دانست و افزود: امام خامنه ای نیز در همین راه ادامه دادند (مدظله العالی). به عنوان طراح اصلی انقلاب اسلامی با قدرت، داده شده و حتی لحظه ای از این راه خدا منحرف نشد.

وی با بیان اینکه مبلغان دینی باید برای مردم توضیح دهند که ایزدی ها در آن زمان چه کسانی بودند، گفت: رسانه ها و هنرمندان باید آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را در آنجا تبیین کنند، ایران به بهترین نحو از ابزار هنر استفاده کند.

آیت الله رمضانی با بیان اینکه مراسم و زمان انقلابی باید در سطح عاشورا برگزار شود، تصریح کرد: در هر زمان از انقلاب اسلامی به ویژه در ایام الله 22 بهمن باید نقش معجزه عاشورا نشان داده شود. .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا