فرهنگ و هنر

شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت بستری برای هماهنگی دستگاه‌های فرهنگی است

شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت بستری برای هماهنگی دستگاه های فرهنگی است.

با تایید معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران: شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت بستری برای هماهنگی دستگاه های فرهنگی برای انجام فعالیت های هماهنگ و هماهنگ در راستای ترویج و توسعه فرهنگ است. از ایثار و شهادت

به گزارش ترند روز، دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در پانزدهمین جلسه شورای هماهنگی و نظارت بر فرهنگ ایثار و شهادت که به صورت ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه 29 آذرماه برگزار شد: جای خود را گرفت و دلیل این امر را نیز عنوان کرد. وجود شوراها و نظام های موازی
وی افزود: این شورا به منظور ایجاد بستری برای بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت هماهنگی بین دستگاه های فرهنگی تشکیل شده تا حرکتی هماهنگ و هماهنگ برای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت صورت گیرد. در جامعه “.
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید از حضور مردم ایثارگر استفاده کرد، افزود: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید از حضور ایثارگران استفاده کرد.
رئیس انجمن امور ایثارگران و ایثارگران افزود: مصوبه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت باید با حمایت مالی همراه باشد تا اجرا و اجرا شود، این تصمیمات خوب است.
حجت الاسلام محمدحسن کاویانی راد مدیرکل شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت نیز گزارشی از فعالیت ها و برنامه های دبیرخانه ارائه کرد.
عبدالرضا فرجیان، مدیرکل بنیاد خوزستان نیز در این نشست با برگزاری ویدئو کنفرانس در خصوص بخش اجرایی شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت اظهار نظر کرد.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا