اجتماعی

شورای اسلامی شهر می‌بایست نگاه زیرساختی به دستگاه تعلیم و تربیت داشته باشد

ترند روز/ قم مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت: شورای اسلامی شهر بزرگترین ابزار آموزشی است و امیدواریم با همکاری بتوانیم بزرگترین مشکلات را که کمبود بخشهای آموزشی با رفع موانع و حمایت است برطرف کنیم. تامین کننده مالی مدرسه سازی

علیرضا رحیمی مدیرکل اداره کل آموزش و پرورش استان قم در جلسه کمیته عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر قم در خصوص قیمت تمام شده خدمات مدرسه با اشاره به اینکه شورای اسلامی شهر به عنوان مرکز تحقیقات و تصمیم گیری در ابعاد مختلف شهر. این یک سیستم آموزشی است که خانواده های مختلفی را شامل می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم ادامه داد: شورای اسلامی شهر قم باید نگاه ساختاری به نظام آموزش و پرورش داشته باشد و امیدواریم شورای شهر کمک بیشتری به آن کند.

وی با بیان اینکه بخش زیادی از وقت و انرژی این مدیریت و مدارس صرف ساختمان مدارس، آسفالت و … می شود، گفت: نظام آموزش و پرورش را باید زیرساخت همه دستگاه ها دانست و ریاست شهرستان وجود ندارد. و می تواند نقشی بی بدیل در تسهیل زیرساخت های آموزشی داشته باشد.

رحیمی خاطرنشان کرد: با بازگشایی مدرسه پس از محدودیت‌های زیست‌محیطی، بیشترین اعتراض خانواده‌ها مربوط به اداره مدرسه است و امیدواریم با ارتباط و همکاری بتوانیم این نگرانی را از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان دور کنیم.

وی گفت: بعد از کرونا وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان تغییر زیادی کرده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم افزود: شورای اسلامی شهر بزرگترین ابزار آموزشی است و امیدواریم با همکاری بتوانیم با رفع موانع و حمایت از خیرین بزرگترین مشکلات را که کمبود فضای آموزشی برای هر نفر است برطرف کنیم. در ساخت مدارس

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا