بین الملل

شریفی به مدال برنز رسید/ پایان کار نمایندگان ایران با ۲ مدال برنز

قهرمان بوکس آسیا

نماینده قزاقستان در مرحله نیمه نهایی بازی های آسیایی مغلوب شد و بوکسور وزن 92 کیلوگرم کشورمان به مدال برنز دست یافت.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، مسابقات بوکس قهرمانی آسیا 2022 با حضور 320 بوکسور (211 مرد و 109 زن) از روز سه شنبه 19 آبان در امان پایتخت اردن آغاز شد و روز شنبه 30 آبان ماه به پایان می رسد.

امروز در نهمین روز این رقابت ها و در مرحله نیمه نهایی، شاهین موسوی در وزن 75 کیلوگرم و توفان شریفی در وزن 92 کیلوگرم در نماینده کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند.

توفان شریفی بوکسور وزن 92 کیلوگرم کشورمان در مرحله نیمه نهایی به مصاف آیبک اورالبای دارنده مدال طلای المپیک جوانان 2018 و دارنده مدال نقره جوانان جهان از قزاقستان رفت که این بوکسور قدرتمند با نتیجه 5 بر صفر مغلوب شد و همین برای نشان برنز کافی بود. در آسیا.

پیش از این «نوراکانات رئیس» از قزاقستان در مرحله نیمه نهایی سید شاهین موسوی را شکست داد و سومین مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کرد.

در پایان رقابت های امروز نمایندگان کشورمان با کسب دو مدال ارزشمند برنز رقابت های قهرمانی آسیا کار خود را به پایان رساندند.

هدایت تیم ملی بوکس کشورمان بر عهده علیرضا استاکی به عنوان مربی و غلامرضا کریمی، همایون امیری، جاسم دلاوری، شهرام فاتح و دانیال تیماجی به عنوان مربی است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا