ورزشی

سپاهان فصل جدید؛ خالی از ستاره و بدون بمب نقل‌ و انتقالاتی

به گزارش شفاف، ستارگان پس از دوم شدن در فصل 1399-1499 برای کسب عنوان قهرمانی به دنبال کسب مدال طلا از اصفهانی بودند. شهریار مقانلو، فرشاد احمدزاده، مسعود ریگی، کریستوفر کنت و میلاد جهانی بازیکنانی بودند که سال گذشته به سپاهانی ها معرفی شدند اما در نهایت نتوانستند انتظارات هواداران را برآورده کنند.

پس از رفتن محرم نویدکیا، ستاره ها در چند فصل اخیر در این باشگاه از هم جدا شدند و یا در آستانه جدایی هستند تا این تیم دیگر ستاره نباشد. .

میلاد جهانی نیز به صورت قرضی از سپاهان جدا شد و محمد نژاد مهدی نیز در آستانه جدایی از این تیم بود. جدایی پنج بازیکن برتر این تیم در سال‌های اخیر به سپاهان شاکله لطمه زده است و به نظر می‌رسد استراتژی باشگاه سپاهان نسبت به سال گذشته تغییر کرده است و نباید منتظر آشفتگی، خرید سروصدا و بمب‌گذاری در کشور بود. سپاهان.

البته پیش از این مدیران سپاهان با تعدادی از بازیکنان مذاکره کرده اند اما هیچ بازیکنی رسما برای این تیم قرارداد امضا نکرده است و باید منتظر انتخاب سرمربی جدید و سپس ارائه لیست باشیم.خرید مربی از باشگاه . پیگیری در لیگ بیست و دوم برای سپاهانی ها نسبت به فصل قبل متفاوت خواهد بود و به نظر می رسد او مدل جدیدی را با پیراهن طلا ببیند.

دکمه بازگشت به بالا