ورزشی

سه تیم با آمار ۱۰۰ درصد پیروزی در ۲۰۲۴

در ۵ لیگ معتبر اروپایی تنها سه تیم هستند که در سال ۲۰۲۴ در همه بازی های خود به پیروزی دست پیدا کرده اند.

به گزارش ترند روز، آرسنال در هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس از نیوکاسل پذیرایی کرد و توانست با نتیجه قاطع ۴ بر یک به پیروزی دست پیدا کند. آرسنال با بردی که در این بازی به دست آورد آمار ۱۰۰ درصد پیروزی خود را در سال ۲۰۲۴ حفظ کرد تا با ۵۸ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی باقی بماند. توپچی‌های لندن سومین تیم در ۵ لیگ معتبر اروپایی به شمار می آیند که در تمام بازی های خود در سال ۲۰۲۴ به پیروزی دست پیدا کرده‌اند.

آرسنال و اینتر به همراه رن تنها تیم هایی‌اند که در سال جاری میلادی در همه بازی‌هایشان پیروز از زمین خارج شده اند. توپچی ها با ۶ پیروزی از ۶ بازی، اینتر با ۶ پیروزی از ۶ بازی و رن فرانسه با ۵ پیروزی از ۵ بازی نشان داده اند که در سال ۲۰۲۴ بسیار آماده‌اند. البته رن امشب باید به مصاف پاری سن ژرمن برود و باید دید که آیا روند پیروزی های پیاپی خود را حفظ می کند یا اینکه شاگردان انریکه به این روند پایان می‌دهند.

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا