استان ها

سه امتیاز پرید/ فوتسالیست های کراپ بازی را واگذار کردند

سه فوتسالیست جامپ/کراپ بازی را ترک می کنند

تیم فوتسال کراپ الوند در دیدار خانگی خود مقابل فرش آرای مشهد شکست خورد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ترند روز از قزوین; هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور با برگزاری هشت بازی به پایان رسید و امروز روز خوبی برای کراپ الوند نماینده استان نبود.

تیم کراپ که از ساعت 16 در سالن یادگار امام الوند به مصاف فرش آرای مشهد رفت، با نتیجه 4 بر 2 شکست خورد.

شاگردان رضا لک که برای کسب عنوان قهرمانی با مس سونگون ورزقان، گتی پسند از اصفهان و سن ایچ ساوه مبارزه می کنند، با وجود موقعیت های فراوانی که در فوتبال ایجاد کرد، در این دیدار نتوانستند بیش از دو گل به ثمر برسانند. تیم بازدید کننده

تیم کراپ که در نیمه اول به برتری یک امتیازی دست یافت، توانست گل از دست رفته میثم خیام را نجات دهد و امتیاز دو تیم را حفظ کند.

در ابتدای نیمه دوم این بار فوتبالیست های کراپ بازی را آغاز کردند و موفق شدند توسط علیرضا جوان گل دوم را به ثمر برسانند.

3211

پس از این گل انتظار می رفت شاگردان لک در تیم میدانی عملکرد بهتری داشته باشند و به گل بعدی برسند اما در عمل این اتفاق نیفتاد و این فرصت در اختیار شاگردان فرش آرا قرار گرفت تا بتوانند گلزنی کنند. گل تساوی

پس از این گل فوتبالیست های کراپ حمله کردند و در مدت کوتاهی موفق شدند دو بار برج فرش آرا را تکان دهند اما به گل نرسیدند.

شاگردان کراپ الوند در آخرین لحظه با ایده رضا لک در بازی فوتبال به پاورپلی روی آوردند که نتیجه نداد و آن بازیکن فرش آرا توانست از این فرصت استفاده کرده و گل سوم را به ثمر برساند. و چهارمین گل در فوتبال هدف از کشت..

با این نتیجه تیم فوتسال کراپ الوند برای سومین بار شکست خورد که تیم مس سونگون و سن اچ ساوه این بار فرش آرای مشهد را شکست دادند.

نماینده استان پس از قبول شکست در این بازی در رده دوم جدول 14 تیمی لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور قرار دارد که نسبت به مس سونگون با 34 امتیاز پنج امتیاز دارد.

انتهای پیام

آیا این اطلاعات مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 قدردانی را انتخاب کنید و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا