ورزشی

سلفی‌های روی اعصاب رونالدو – ترند روز

جیمی‌جامپ‌های بسیاری در بازی پرتغال و ترکیه به زمین بازی آمدند تا با کریستیانو رونالدو سلفی بگیرند. این اتفاق موجب ناراحتی رونالدو، هم‌تیمی‌هایش و سرمربی اسپانیایی شد.

به گزارش ترند روز، در بازی‌های پرتغال در یورو هواداران زیادی سعی کردند به کریستیانو رونالدو، بازیکن محبوبشان، نزدیک شوند تا با او سلفی بگیرند. سوپراستار خندان به‌تدریج از این موضوع ناراحت شد و مربی او نگران امنیتش در مسابقه.

یوفا از بازیکنان تیم‌های حاضر در یورو خواسته است که پس از سوت پایان بازی در میکسدزون حاضر باشند و با خبرنگاران صحبت کنند. در میکسدزون ورزشگاه دورتموند بعد از دیدار پرتغال و ترکیه، همه خبرنگاران منتظر کریستیانو رونالدو بودند تا حرف‌هایش را بشنوند. او نه‌تنها ستاره است بلکه به عنوان کاپیتان پرتغال با خبرنگاران صحبت می‌کند.

رونالدو در یورو بسیار محبوب است و هواداران از هر راهی استفاده می‌کنند تا با بهترین گلزن تاریخ جام ملت‌های اروپا (۱۴ گل) سلفی بگیرند. ابتدا یک پسر کوچک سعی کرد به رونالدو نزدیک شود و موفق به این کار هم شد و با او عکس گرفت. رونالدو از این پسر کوچک استقبال کرد و مقابل دوربین به او لبخند زد.

بعد از این اتفاق، حداقل شش جیمی‌جامپ دیگر وارد زمین شدند و همه سراغ کریستیانو رونالدو رفتند اما برای رونالدو خیلی جذاب نبود که با همه این افراد مهربانانه رفتار کند و به‌وضوح عصبانی و آزرده بود.

روبرتو مارتینس، سرمربی تیم ملی پرتغال، حتی یک قدم فراتر رفت و نگران امنیت بازیکنانش بود. او بعد از بازی هشدار داد و گفت: من واقعاً نگران این موضوع هستم. امروز شانس آوردیم شما نمی‌دانید این افراد واقعا چه کار می‌خواهند بکنند. ما باید مراقب این جیمی‌جامپ‌ها باشیم. اینجا امنیت زیادی وجود دارد و ماموران باید از وقوع چنین اتفاقی جلوگیری کنند. ما باید مراقب باشیم که چنین اتفاقی رخ ندهد. باید از بازیکنان‌مان محافظت کنیم. می‌خواهم به هوادارانی که به زمین بازی می آیند بگویم که این راه درستی برای نشان‌دادن اشتیاق نیست.

برناردو سیلوا، هم‌تیمی رونالدو، نیز دقیقا از اتفاقی که در این دیدار رخ داد و هواداران زیادی به زمین بازی آمدند تا با رونالدو عکس بگیرند ابراز ناراحتی کرد.

رکورد رونالدو

اگرچه رونالدو در دومین بازی‌اش در جام ملت‌های اروپا موفق به گلزنی نشد اما روی گل سوم تاثیرگذار بود و توپ را به برونو فرناندس داد. اگر رونالدو گل می‌زد رکورد پیرترین گلزن مسابقات جام ملت های اروپا را به دست می‌آورد. ستاره پرتغالی همچنین با این پاس گل توانست رکورد بیشترین پاس گل در تاریخ یورو را به خود اختصاص دهد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا