اجتماعی

سرویس «۶، ۵، ۴» در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، عیسی زارع پور با حضور در محل اسکان شهید محلاتی تهران و شرکت در مراسم آغاز سال تحصیلی در مدرسه قرآنی امام حسین (ع) منطقه یک، زنگ آغاز مدرسه را به صدا درآورد. سال در این مدرسه

وزیر ارتباطات در این مراسم با اشاره به هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران گفت: در دوران دفاع مقدس بیش از 220 هزار نفر به شهادت رسیدند و از دارایی های خود به ویژه جان خود با حفظ امنیت جان خود را فدا کردند. و آسایش مردم

زارع پور در جمع دانشجویان گفت: دانشجویان عزیز باید با علم و دانش برای آبادانی کشور تلاش کنند.

وی با توجه به پیشرفت کشور در زمینه های مختلف به ویژه صنعت فضایی گفت: کشور ما جزو ده کشوری است که می تواند ماهواره بسازد، ماهواره به فضا ارسال کند و داده های فضایی را دریافت کند. اینکه امروز در صنعت فضایی به این مرحله رسیده‌ایم حاصل تلاش دانشمندانی است که در گذشته مانند شما در ردیف شما بوده‌اند و شما نیز باید با همین تلاش دانشمندان آینده شوید.

وی گفت: در عصر امروز ارتباط دانش آموزان با فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی بیش از گذشته است. چندی پیش، وزارت ارتباطات امکان بهره مندی از محتوای مناسب را برای کودکان و نوجوانان فراهم کرد. این امکان جدید سرویس «6، 5، 4» است که از طریق شماره 456# و سامانه https://456.ir قابل دسترسی است. این سرویس راهی برای حمایت آنلاین از فرزندانمان است.

وزیر ارتباطات با طرح سوالاتی از دانش آموزان این مدرسه، از آنان خواست تا در روزهای آتی پاسخ ها را به اولیای مدرسه ارائه دهند و به پاسخ ها جایزه تعلق می گیرد.با سلام و احترام وزارت ارتباطات.

زارع پور از دانش آموزان خواست تا با پاسخگویی به سوالات در خصوص مزایای فضای مجازی، خطرات این فضا را تعریف کنند و برای جلوگیری از مشکلات در این زمینه چه باید کرد.

پس از این مراسم وزیر ارتباطات برای تکریم و اهدای فاتحه در گلزار شهدای گمنام شهید محلاتی تهران حاضر شد.

دکمه بازگشت به بالا