اجتماعی

زیرساخت‌ها و تجهیزات دخانیات نیازمند به‌روزرسانی است

ترند روز/ گلستان دبیر مجلس شورای ملی گلستان با اعلام اینکه تمامی زیرساخت ها و تجهیزات دخانیات فرسوده شده است، گفت: این تجهیزات نیاز به ارتقا دارد و این اقدام به بهبود دخانیات در کشور کمک می کند.

رمضانعلی سنگدوینی امشب در نشست زنده ویدئو کنفرانسی با نمایش بسته های حمایتی از کشاورزی و تولیدکنندگان دخانیات در کشور گفت: اگر استان گلستان مجتمع دخانیات دارد از اقدام انجام شده ناامید است کشاورزان و سیگاری ها که خوشبختانه توانستند یک مجتمع جدید داشته باشند. مدیر سیگار تشکیل شد.

ما از وزیر اقتصاد خواسته ایم در این زمینه از دخانیات حمایت کند. باید افتخار کنیم که بخشی از بودجه کشور علاوه بر مصرف دخانیات اختصاص یافته است.

دبیر مجلس شورای اسلامی با اعلام آمادگی مجلس شورای اسلامی برای حمایت از نیروی جوان در زمینه دخانیات، افزود: ما وظیفه داریم حقوق کشاورزان، کارگران و تولیدکنندگان را حفظ کنیم و مجلس شورای اسلامی تمام تلاش خود را در این زمینه به کار خواهد گرفت. .” اگر مجموعه دخانیات تلاش بیشتری کند تا مجتمع دخانیات در کشور رونق بگیرد، اشتغال زایی و درآمدزایی خواهد داشت، علاوه بر این، این مجموعه به توسعه استان و کشور نیز کمک خواهد کرد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زیرساخت ها و تجهیزات دخانیات فرسوده شده است، تاکید کرد: تجهیزات دخانیات نیاز به ارتقا دارد و قطعا این اقدام باعث می شود دخانیات در بازار کشور شرایط خوبی داشته باشد. دخانیات در کشور بهترین مکان است و می تواند به دولت و در کل صنعت دخانیات کمک کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا