بین الملل

زمین ۵۰ هکتاری تولید گیاهان دارویی در مراحل پایانی اخذ مجوز

رحیم انصاری پور در گفت و گو با خبرنگار گروه خبرگزاری آنا در خصوص رویداد ملی مرحله دوم در دانشگاه آزاد اسلامی در خرداد 1401 گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران با سه ایده به عنوان ایده ای برای تولید آسانسور جدید اقدام کرد. ضایعات کار، تولید تجهیزات ویژه پیشگیری و درمان هالوکس و الگوس، تولید شیشه های شیشه ای برقی کنترل از راه دور در این رویداد شرکت کردند و گروهی از محققان تشکیل شد تا گروه را برای کار بر روی این رویداد هدایت کنند. .

وی در تشریح رویداد فرهنگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران در سال گذشته گفت: پرمخاطب ترین رویداد فرهنگی در این دانشگاه برگزاری نمایشگاه عکس سردار دلها، برگزاری مراسم همبستگی حوزه و دانشگاه در زمان شهادت «دکتر مفتح» و اعزام کارکنان دانشگاه به راهیان نور. در محل کار شهرانی و برنامه نویسی فرهنگی گروه دهلران امسال از رشادت های سرلشکر شهید چاغروند و برگزاری مرحله دوم انقلاب در خرداد 1401 قدردانی می کند.


بیشتر بخوانید:

بخش سوخت در دانشگاه آزاد دهلران آغاز می شود


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران درباره معروف‌ترین کار پژوهشی، فناوری و نوآوری این دانشگاه در دهه 1400 گفت: سال گذشته به دنبال دسترسی بودیم و در مسیر تملک 50 هکتار زمین کشاورزی برای تولید محصولات هستیم. گیاهان دارویی از منابع طبیعی دهلران و این انتقال رو به اتمام است.

50 هکتار زمین برای تولید گیاهان دارویی در مراحل پایانی اخذ مجوز.

مسئولان در ادامه گفتند: طرح راستی آزمایی درآمدزایی غیر شهروندی با توجه به ماهیت صنعت بوم گردی در شهرستان دهلران، برای تصویب به سازمان مرکزی ارائه شد و سه ایده با جمعی از محققان برای شرکت در حرکت مرحله دوم دانشگاه تهیه و ارسال شد. 10 جزوه آموزشی بلند مدت برای تایید به سازمان مرکزی ارسال شده و در انتظار تکمیل این دوره هاست.

انصاری پور دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران را در حوزه آموزشی ارزیابی کرد و گفت: پذیرش دانشجو در حوزه شناخت استان، بخشی از فعالیت آموزشی، پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در سمینارهای منتهی به سال گذشته، پذیرش بیش از 200 دانشجو در نیمسال اول سال گذشته است که افزایش یافته است. نسبت به سال قبل قابل توجه است. و جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور یکی از برنامه های گروه 1401 دهلران می باشد.

وی گفت: اعطای وام های مختلف که در سال گذشته باعث جذب دانشجو شد، یکی از برجسته ترین اتفاقات دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران در سال گذشته بود و این رویداد مهم ترین برای این دانشگاه، شناخت مدرک کارشناسی ارشد کامل است که جذب خواهد کرد. دانش آموزان در آینده نزدیک

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا