عمومی

زرنگی تاج با آوردن کی‌روش

مهدی تاج با همه حاشیه ها دوباره رئیس فدراسیون فوتبال شد و بر فوتبال ایران حکومت کرد. او در وعده انتخاباتی خود گفته بود که برمی گردد و اکنون به وعده خود عمل می کند.

تاج با کی روش قرارداد بست و حتی شایعه شده که حکم اخراج اسکوچیچ را امضا کرده است تا سرمربی کروات بتواند جام جهانی را در خانه تماشا کند.

تاج دو هدف اصلی برای این گزینه دارد.

کارلوس کی روش یکی از مربیان معروف خارجی در ایران است. او 8 سال سرمربی تیم ملی بود و با ایران در جام جهانی نتایج خوبی کسب کرد و تنها در آسیا به ژاپن باخت. روبروی کی روش; برانکو دیگر مربی معروف خارجی ایران است که نتایج درخشانش با پرسپولیس دل میلیون ها هوادار این تیم را به دست آورد. اما از سوی دیگر تفاوت کی روش و برونکو دو قطبی را در فوتبال ایران ایجاد کرده است. در آن زمان باید طرفدار کی روش یا طرفدار برونکو بودید.

حتی در آن زمان هواداران پرقدرت برونکو مقابل تیم ملی بودند و منتظر شکست تیم کیروش بودند.

مهدی تاج به دلیل ماجرای ویلموتس و قرارداد با این مربی و همچنین اتفاقاتی که افتاده طرفدار نیست اما با آوردن کی روش پشت هوادارانش خواهد بود و می تواند رضایت آنها را جلب کند. کاری که او می خواهد انجام دهد

از طرفی حالا با حضور مجدد تاج در فدراسیون فوتبال همه در حال افزایش هستند اما حضور کیروش در تیم ملی و سابقه این مربی می تواند ردیف اول را تحت الشعاع قرار دهد. مردان در فدراسیون فوتبال و تمرکز بر مرد پرتغالی.

256 256

دکمه بازگشت به بالا