اجتماعی

روش‌های جذب نذورات عید قربان توسط دستگاه‌های حمایتی

در آستانه عید سعید قربان حمایت از نهادهایی مانند کمیته امداد، جمعیت امداد و برخی موسسات خیریه مانند کهریزک.

به گزارش ترند روز، هر ساله موسسات خیریه نحوه جذب کمک های مردمی را در روز عید قربان اعلام می کنند تا سخاوتمندان بتوانند از طریق موسسات به نیازمندان کمک کنند.

کمیته امداد در راستای عید سعید غدیر خم و مانند سال های گذشته کمپینی به نام «نظر قربانی» را با هدف جمع آوری نذورات مردمی و توزیع آن بین نیازمندان برگزار کرد. در 19 جولای) و عید قربان، آمادگی برای جلب توجه مردم به قربانی های پول و گوشت، جایگاه کمیته های نجات جان در همه محراب های سراسر کشور خواهد بود.

برای جمع آوری پول برای مردم، کدهای دستوری #1*8877*و #12* داده شده است. همچنین جهت تسهیل در واریز کمک های مردمی در روز عید سعید قربان، شماره کارت 7777-7777-6277-6077 نیز پذیرفته می شود.

همچنین سید ابوالفضل پرپانچی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در خصوص اجرای مراسم نذر ایثار در ایام عید سعید قربان اعلام کرد اما دفاتر کمیته امداد در سراسر استان تهران آمادگی پذیرش این مراسم را دارند. نذورات و گوشت های خیرین در روز عید قربان توزیع شود. آنها از نیازمندان هستند. آنها می توانند در این طرح شرکت کرده و گوشت خود را از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز آموزشی تحت پوشش این نهاد در استان به خانواده های نیازمند اهدا کنند.تهران محل زندگی نیکوکاران، نیکوکاران و تمامی کسانی است که قصد دارند نذر خود را در عید سعید قربان ادای کنند. -آدا.

بر اساس اطلاعیه کمیته امداد استان تهران، در این طرح علاوه بر همکاری کمیته امداد استان تهران با سازمان میوه و تارو بار برای بررسی اماکن ذبح شرعی، دفاتر کمیته امداد در سطح شهرستان نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت. قربانی حاضر است قربانی کند و به نیازمندان تقدیم کند. همچنین مردم می توانند پول خود را برای تهیه گوشت قربانی به این سازمان اهدا کنند.

در عوض کد #1*021*8877 و شماره کارت 6037997900002008 صندوق قرض الحسنه استان را جهت دریافت کمک های مردمی محراب پیشنهادی و سامانه تلفن گویا به شماره 7355-021 سفارش داده و شماره را وارد نمایید. 14 راه های دیگری برای پرداخت قربانی وجود دارد.

از سوی دیگر، شهروندان تهرانی می‌توانند با مراجعه به آدرس مراکز بهداشتی و درمانی کمیته‌های اورژانس در مناطق زیر، قربانی خود را دریافت کنند:

1. ستاد کمیته امداد ناحیه 2 و 5 تهران در شهرسنگ، بلوار توانا.

2. مقر کمیته امداد سیل در مناطق 4 و 8 تهران در حکیمیه سن پترزبورگ می باشد. تابا، جنب کارخانه آزمایش.

2. مقر کمیته امداد سیل در منطقه 15 تهران در خیابان امام رضا (ع) بعد از گردنه دخانیات نرسیده به بازار گل امام رضا (ع) می باشد.

3. اردوگاه مدیریت کمیته امداد چهاردانگه، زیر مجموعه احمدآباد مستوفی، نزدیک پارک آزادشهر

نحوه جذب نذورات عید قربان توسط سازمان های حامی

همچنین آمادگی خود را برای پذیرش نذورات و هدایای مردم در آستانه عید سعید قربان و عمر ده ساله استان در قالب کمپین «عید تا عید» برای رسیدگی به استان تهران اعلام کرد. در همین راستا سمانه زمانی مدیرکل بهزیستی استان گفت: از عید قربان تا عید غدیر خم در قالب کمپین عید تا عید جمع آوری هدایای خیرین و اهدای کمک به این افراد است. بدون واسطه در کوتاه ترین زمان ممکن که یکی از بزرگترین مشکلات است.برنامه این کمپین و برنامه های مختلف فرهنگی و هنری از قبل آماده شده است.همچنین در این کمپین.

همچنین شماره حساب بهزیستی استان تهران برای پرداخت ایثار 4174034541855467، شماره کارت مجازی 6367957041984720 و شماره شبا IR110100004174034541855467 می باشد. سیستم #2*6*7*برای پرداخت

فهرست مراکز ملزم به کشتار حیوانات در ایام عید قربان از سوی معاونت اجتماعی بهزیستی استان تهران اعلام شد که در اینجا قابل مشاهده است.

نحوه جذب نذورات عید قربان توسط سازمان های حامی

به گزارش ترند روز، موسسه خیریه کهریزک در ایام عید سعید قربان با برپایی برنامه های فرهنگی و هنری میزبان خیرین است. به گفته محمدعلی احمدی تنکبانی، مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، جشن باشکوه «عید سعید قربان» یکشنبه 28 تیرماه 1401 صبح زود با حضور اهالی فرهنگ و هنر برگزار می شود. مشاهیر و شهروندان خیریه در بیمارستان خیریه کهریزک.

مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک همچنین گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری جشن بزرگ و ملی عید سعید غدیر خم در بیمارستان خیریه کهریزک اندیشیده شده و حیوانات زنده و سالم فراهم شده است، کافی است در بیمارستان خیریه کهریزک ذینفعان می توانند صرف نظر از توانایی مالی خود و حتی با خرید یک گوسفند معمولی شاهد کشتار آن در کشتارگاه های صنعتی و قانونی باشند.-سلامتی در بیمارستان خیریه کهریزک.

احمدی تنکبانی درباره اجرای برنامه هنری و نمایشی کهریزک افزود: امسال علاوه بر برنامه سالانه مردم طواف نمادین خانه خدا معلولان را در خانه سالمندان انجام می دهند، تلاش می کنیم جشنواره فرهنگی و فرهنگی برگزار کنیم. هنر عید سعید قربان با ساخت غرفه های متعدد از جمله فروش صنایع دستی برای نیازمندان، غرفه کنترل سلامت، انواع مواد غذایی و غرفه آشپزی – صرف غذا، اجرای آهنگ مشترک توسط مددکاران، سرگرم کننده تر از همیشه است. , طبل زدن ویژه عید, مسابقات, فرم. نقاشی برای کودکان با شرکت های مختلف و هنرمندان سینما، تئاتر، مسئولین کهریزک، سالمندان و معلولان در بیمارستان خیریه کهریزک.

اما به گفته مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، نیکوکارانی که قادر به شرکت و حضور در جشن عید در بیمارستان نیستند، می توانند از طریق مجازی نیز به این موسسه کمک کنند. خیران می توانند با مراجعه به سایت www.kahrizakcharity.com و مشارکت در شادی نیازمندان سراسر کشور، از نحوه پرداخت هدایا و کمک های مالی به صورت غیر حضوری مطلع شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا