بین الملل

رهبر انصارالله: به‌دنبال توسعه توان موشکی و دریایی برای حمایت بیشتر از مردم فلسطین هستیم

رهبر انصارالله یمن امروز چهارشنبه در سخنرانی خود در همایش منبر القدس، بر افزایش توان نظامی ارتش یمن برای حمایت بیشتر از ملت فلسطین تاکید کرد.

به گزارش ترند روز، «سید عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر انصارلله یمن در این سخنرانی تصریح کرد: به دنبال توسعه توان موشکی و دریایی خود برای حمایت بیشتر از مردم فلسطین هستیم.

وی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها شریک واقعی و کامل دشمن صهیونیستی در جنایاتش علیه مردم فلسطین شده‌اند.

سید عبدالملک الحوثی گفت: با وجودی که مسئله فلسطین کاملا روشن و به حق است، هیچ طرفی برای توقف این بی‌عدالتی علیه مردم فلسطین و احیای حقوق آن‌ها اقدام نکرده است.

رهبر انصارالله یمن در ادامه سخنرانی خود اعلام کرد «جهاد تنها گزینه موفق برای مقابله دشمن است که کارآمدی و نتیجه بخش بودن این گزینه در لبنان و غزه اثبات شده است‌».

وی افزود: اشغالگران در رسیدن به تمام اهدافشان در غزه یا حتی ارائه تصویر پیروزی پس از ۶ ماه تجاوزات ناتوان هستند و بیشتر از همه چیز، تصویر وحشیانه از جنایات را ترسیم کرده‌اند.

سید عبدالملک الحوثی خواستار حمایت تمام جهان اسلام و عرب از ملت فلسطین شد و گفت: این وظیفه امت و به نفع امنیت ملی آن است که در حالی که مردم فلسطین با تمام توان در حال نبرد با دشمن صهیونیستی ملت هستند برای حمایت از مردم فلسطین به هر وسیله‌ای حرکت کند.

رهبر انصاراالله با تاکید بر تداوم حمایت یمن از ملت فلسطین تصریح کرد: از هیچ تلاشی برای حمایت از مردم فلسطین که افسانه‌ای از استواری و ایستادگی را ارائه کردند و مشابه آن در تاریخ کم است، دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا