اجتماعی

رفع مشکل شبکه انتقال و ایستگاه پمپاژ تصفیه‌خانه فاضلاب پلدختر پس از ۳ سال

ترند روز/لرستان مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان از رفع مشکل شبکه انتقال و تصفیه خانه فاضلاب پلدختر پس از بیش از 3 سال خبر داد.

علی سالاروند ۲۲ آذر در جمع خبرنگاران گفت: خط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب شهری پلدختر که در اثر سیلاب سال ۱۳۹۷ تخریب شده بود، با همت فرماندار، دادگاه، اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پلدختر و به همت آبفای استان و این شهرستان مرمت و بازگشت.

وی بیان کرد: در حال حاضر در احداث شبکه انتقال و نصب تجهیزات و پمپ های آسیب دیده در اثر سیل سال 1397 مشکلات زیست محیطی و سلامت شهروندان در خصوص ورود فاضلاب خام به منابع آب این شهرستان که باعث شده است. آلودگی شدید بویژه در فصل گرما رفع شد و اکنون مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از همکاری عموم مردم و همه مسئولین با اهالی شهرستان پلدختر در سیل سال 1397 و بویژه مدیریت منابع آب و منابع آب لرستان و مدیریت محیط زیست در این شهرستان و سایر ادارات و نهادهای مرتبط . اعم از فرماندار، سازمان نظارت، فرماندار، شهرداری پلدختر از اصحاب رسانه، تشکل ها و فعالان محیط زیستی که پیگیری کردند و یا اقداماتی برای رفع این معضل زیست محیطی و این سلامتی انجام دادند، تشکر کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا