بین الملل

رسانه‌های عبری: سخت‌ترین صبح را در شمال تجربه کردیم

منابع رسانه‌ای عبری زبان پاسخ موشکی صبح امروز (چهارشنبه) حزب‌الله لبنان به جنایت صهیونیست‌ها در شهرک «الهباریه» را «سخت‌ترین صبح» رژیم اشغالگر در شمال سرزمین‌های اشغالی توصیف کردند.

به گزارش ترند روز، رسانه‌های صهیونیستی در این باره نوشتند: امروز سخت‌ترین صبح در شمال به‌ویژه در «کریات شمونه» را از ابتدای جنگ تاکنون تجربه کردیم.

این رسانه‌های گزارش دادند: خسارت‌های زیادی به کریات شمونه وارد شده است و راکت‌ها و موشک‌های زیادی به داخل این شهرک اصابت کرد.

رسانه‌های عبری همچنین گزارش دادند: اینها موشک‌هایی نبودند که ما در ماه‌های اخیر به دیدن آن‌ها عادت کرده بودیم، بلکه موشک‌های سنگین هستند.

طبق گزارش این رسانه‌ها، بر اثر اصابت موشک به بیش از ۲۰ آپارتمان در یک محله آسیب وارد شده است.

رژیم صهیونیستی بامداد امروز ساختمان «جمعیت پزشکی اسلامی» در شهرک الهباریه در جنوب لبنان را هدف حمله هوایی قرار داد. این حمله تاکنون دست‌ٰکم هفت شهید در پی داشته است.

حزب‌الله لبنان صبح امروز در بیانیه‌ای بر پاسخ حتمی به جنایت رژیم صهیونیستی در شهرک الهباریه تاکید کرد.

حزب‌الله بلافاصله در واکنش اولیه به جنایت شهرک «الهباریه» شهرک «کریات شمونه» را موشک باران کرد.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه گزارش داد که بیش از ۳۰ موشک از لبنان به سمت منطقه «الجلیل علیا» در شمال سرزمین‌های اشغالی پرتاب شد.

این حمله یک کشته و چند زخمی نیز برجای گذاشت.

انتهای پیام

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا