حوادث

رئیس پلیس کشور: فتنه اخیر متفاوت با همه اتفاقات گذشته است

فرمانده فراجار با بیان اینکه با برنامه ریزی و رصد فرآیندها می توان بهتر از گذشته این کار را انجام داد، گفت: باید در تهیه ارزیابی اجتماعی و آینده پژوهی و راهبردی آینده در این زمینه کار قوی و کافی انجام داد. نقشه برداری. .

به گزارش ترند روز، سردار حسین اشتری در جشنواره پژوهشی 1401 دانشگاه علوم حقوقی امین گفت: همه ساله طی مراسمی از پژوهشگران، پژوهشگران و معلمانی که در این زمینه تلاش می کنند تجلیل می شود. الحمدلله طی فعالیت های انجام شده از سال 1353 مجتمع فرجا رشد کرده و ساخت سازه جدید فراجا در این منطقه پیشرفت محسوب می شود.

وی ادامه داد: فرجا از لحاظ ساختاری و زیرساختی در وضعیت خوبی قرار دارد و در این زمینه گام های خوبی برداشته شده است، اما باید برای افزایش بهره وری تلاش کرد و سرعت کار در پیشرفت و پیشرفت ماموریت فرجا.

اشتری با بیان اتفاقات اخیر گفت: در جنگ یکپارچه علیه مردم ما با وجود اینکه همه دستگاه ها در میدان تلاش می کنند اما گروه فرجا در میدان و میدان در خط اول پیشگیری و مقابله بی امان هستند. از روز اول تا الان که حدودا سه ماهه.

ادامه فرمانده فرجا: ملت ایران از قیام های ایجاد شده از ابتدای انقلاب اسلامی پیروز بیرون آمد. البته قیام اخیر با همه رویدادهای قبلی متفاوت است و از این نظر پلیس باید آمادگی بیشتری نسبت به قبل داشته باشد، زیرا دشمن در طول 43 سال گذشته هیچگاه متوقف نشد و سعی در ایجاد توطئه علیه ملت ایران

وی بیان کرد: وظیفه پلیس تامین امنیت کشور و امنیت مردم است با وجود اینکه همه عزیزان با کل مجموعه فرجه در این امر تلاش می کنند و کمک می کنند اما پلیس حرف اول را می زند. مسئولیت پذیر است، که باید و دانش و تجربه، فناوری و مهارت های جدید و سازماندهی داخلی و خارجی انجام شود تا بتوانیم با تغییر در این زمینه تغییراتی ایجاد کنیم.

پلیس در میدان درخشید

اشتری خاطرنشان کرد: قطعا با ساماندهی و اصلاح فرآیندها می توان بهتر از گذشته عمل کرد، حتی پلیس مرد نیز به عنوان یک نهاد انقلابی در میدان و میدان درخشید و به خوبی ایستادگی کرد، اما باید در تهیه ارزیابی های اجتماعی و تحقیقات آتی و با نگاه برای برنامه ریزی استراتژیک آتی باید در این زمینه کار قوی و مناسبی صورت گیرد.

بر اساس بیانیه سایت پلیس، وی ادامه داد: به هر حال برای رسیدن به تراز انقلاب اسلامی اگرچه جای کار وجود دارد، اما باید با توجه به شرایط موجود، تهدیدها و نارسایی های خاص انجام شود. و مشکلات که جامعه همیشه با آن مواجه است پلیس باید مانند گذشته آماده ایفای نقش فعال و مهم باشد. این یک مهارت خوب است که می توان آن را با ایجاد طرح های دقیق، طرح ها و نقشه ها توسعه داد. الحمدلله با معرفی نیروهای جوان، موثر و نخبه در مجموعه فرجا، انشاالله شاهد توسعه این مجموعه و تحول آن خواهیم بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا