عمومی

ذخیره‌سازی کالاهای اساسی برای ایام نوروز/ تشدید نظارت‌ها در بازار – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار آنلاین، سیروس ابراهیمی در آستانه بازدید از هشتمین نمایشگاه ویژه کشاورزی لرستان، با تاکید بر اینکه این نمایشگاه مکانی برای تبادل دستاوردها، ایده ها و نوآوری ها و محلی برای انتقال تجربه است، گفت: بخشی از توانایی فرد است. استان ها و همچنین کشورها در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده اند.

وی با تاکید بر اینکه برپایی چنین نمایشگاهی نیز موجب امیدواری و ایجاد زمینه برای تبادل تجربیات و تبادلات علمی شرکت ها می شود، افزود: لرستان استانی با مهارت های کشاورزی بالا و بیشترین مزیت ها در لرستان کشاورزی و قطعه است. به او.

معاون اقتصادی استاندار لرستان با تاکید بر اینکه برپایی این نمایشگاه می تواند به نفع کشاورزان و تولیدکنندگان لرستانی باشد، افزود: ماه ها است که بر لزوم برگزاری این نمایشگاه تاکید کرده ایم، این نمایشگاه با توجه به تخصص استان در این زمینه در لرستان برگزار می شود. این زمینه. “

ابراهیمی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان طرح مورد نیاز برای کنترل بازار استان با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز، گفت: در ایام نوروز با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در زمینه تامین و توزیع کالاهای اساسی نداریم. . مسائل خاص

وی گفت: به اندازه کافی کالاهای اساسی از جمله میوه، مرغ، گوشت، شکر، برنج و استو در استان ذخیره شده است.

نماینده اقتصادی استاندار لرستان با تاکید بر اینکه هر جا کمبود کالاهای اساسی و یا افزایش قیمت در بازار وجود داشته باشد، قطعا برای بازگرداندن بازار وارد عمل می شویم، ادامه داد: خوشبختانه بازار را در استان داریم. . برابری را به دست آورد. به مرور زمان به روز شد.

ابراهیمی تایید کرد: با نزدیک شدن به پایان سال حضور مانیتورها در بازار افزایش می یابد و کالاهای اساسی را در صورت نیاز وارد بازار می کنیم.

دکمه بازگشت به بالا