عمومی

دیگر مانند فتحعلی اویسی پیدا نمی‌شود

“علاقه اویسی به طنز آنقدر زیاد بود که تهیه کنندگان آن را به یک کمدی تبدیل کردند ؛ اگرچه ممکن است برای فیلم های جدی و نقشه های خشن و زشت مناسب باشد ، اما سبک ، ارتفاع و محدوده آن مبارک خواهد بود. او خداست.” بسیار تلخ است که کسی که آدم را یادآور شد دیگر در جهان نیست و بسیار ناراحت کننده است ، زیرا او دیگر آنطور که هست دیده نمی شود. ”

به گزارش ترند روز ، بازیگر و کارگردان کاظم حاجیرزاد ، در یادداشت شفاهی در ترند روز وی در مورد درگذشت فتحعلی اویسی گفت: “فتحعلی اویسی ، باهوش و مشهور ، باهوش و با نشاط ، از این فرصت استفاده کرد و اطرافیان خود را به خنده انداخت. جذابیت و شادابی دنیای کار در اولویت است -پاهمهانی.

علاقه اویسی به طنز آنقدر زیاد بود که تهیه کنندگان آن آن را به طنز تبدیل کردند. از نظر فرم ، ارتفاع و طول ، برای فیلم های جدی و طرح های خشن و شیطانی مناسب است. گاهی اوقات از نقش شروران تگزاس که هر هفته تیراندازی می کنند ، خوشش می آید ، اما به دلیل شخصیت و شخصیتش که شامل عشق ، محبت و وفاداری است ، به سمت کمدی می رود.

مدیران خوب می دانند کجا می روند. هنرمندی سرشار از طنز ، خنده و همیشه طنز ، و هنر او غیرقابل انکار است ، چرا وارد نوعی طنز نمی شویم؟

همین کنایه های فتحعلی اویسی در زندگی اش نیز در تلویزیون نشان داده شد. او نه تنها خوب می خندید و دیگران را می خنداند ، بلکه صدای خوبی هم داشت. آواز او مانند گاری است. واگنر خواننده پاپ بود و آقای اویسی شاهکارهای واگنر را در دوران مدرسه در ایران و ایالات متحده خواند و صدای او شبیه صدای او بود.

او در آثار کمدی خود واقعاً شاهکاری بی نظیر به جا گذاشت. چیزی که در مورد این هنرمند جالب است توانایی او در بازی در ژانرهای مختلف است. بازی داستانهای طنز و مذهبی ؛ وظایف او به عنوان “تنها ترین فرمانده” و “استان عشق” هرگز فراموش نخواهد شد. این مانند هنری است که “داشتن و داشتن” و “شهر زیبا” بی توجه بوده اند.

خدا بیامرزدش. “بسیار ناراحت کننده است که شخصی که یادآور آدم است دیگر در جهان نیست و بسیار ناراحت کننده است ، زیرا او دیگر آنطور که هست دیده نمی شود.”

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا