بین الملل

دیدار نمایندگان دانشگاه آزاد اسلامی ایلام و اداره پزشکی قانونی چگونه گذشت؟

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از ایلام، در راستای تاکیدات دکتر. محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و بهروز ناصری، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، ارتباط دانشگاه و هیئت علمی با دانشگاه «حرفه، صنعت و جامعه»، دیدار با نمایندگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در محل پزشکی قانونی استان ایلام برگزار شد.


بیشتر بخوانید:

انعقاد تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و پزشکی قانونی استان بوشهر


مهرشاد طهماسبی رئیس پزشکی قانونی استان ایلام میزبان این نشست بود. این دانشگاه به معرفی توانمندی های علمی، آزمایشگاهی و نیروی انسانی دانشگاه پرداخت.

مدیرکل بهداشت و درمان استان ایلام با اشاره به هیئت بهداشت و درمان به عنوان نهادی مستقل در صلاحیت دیوان، آن را بخش کوچکی از کار این مجموعه دانست که این امر و معاینه زنان و مردان معاینه اجداد. ، معاینات روانی، سقط جنین، کلینیک و .. یکی دیگر از فعالیت های این مرکز.

مهرشاد طهماسبی ارائه آماری از آسیب شناسی موضوع به جامعه شناسان، روانشناسان و … را امکان پذیر دانست و گفت: به دلیل رسالت دولت در این شرایط سخت، اقدامات ویژه ای از سوی مراکزی مانند موسسه پزشکی قانونی انجام می شود.

وی با ابراز خرسندی از همکاری با آکادمی، همکاری با افراد متخصص در زمینه های مختلف را راهی برای توسعه کل سازمان دانست.

مدیرکل پزشکی قانونی استان ایلام در خصوص تمایل به ارائه خدمات، تحقیقات کاربردی، بررسی های آماری، روندها و پیش بینی های بعدی، ارائه راهکارهای مناسب برای مشکلاتی از قبیل تصادفات، درگیری ها و آسیب های اجتماعی، همکاری آزمایشگاهی با دانشگاه، مرتبط دانش آموزان. پایان نامه و تهیه کاریکاتورهای آموزشی برای پیشگیری از وقوع جرایم گزارش شده.

دانشگاه باید در مرکز حل مشکلات باشد

استادیار روانشناسی و استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در مورد نقش آموزش، پژوهش و دانشگاه در «صنعت، جامعه و زندگی مردم» می‌گوید: فناوری علم رفتار و ارتباط آن با پیشرفت ذهنی افراد است. مشکلات سلامتی.

شهرام مامی خاطرنشان کرد: دانشگاه ها و فرهنگستان ها همیشه آماده حل مشکلات و کار هستند.

حسین پیمان، استادیار گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام نیز بر لزوم ارتباط موثر دانشگاه با جامعه و تشکیل کمیته ها یا شوراهای دانشگاه و پزشکی قانونی تاکید کرد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با اشاره به ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه جهان با بیش از یک میلیون دانشجو و 30 هزار هیئت علمی و فضای فیزیکی، داستان خود را نیز بیان کرد. دانشگاه در استان ایلام

رحمت الله محمدی پور افزود: با کمک 200 معلم تمام وقت در رشته های مختلف و بیش از این تعداد پرسنل متعهد، بیش از 6000 دانشجو وجود دارد که حدود نیمی از آنها در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می کنند، دارای آزمایشگاه است. یک مرکز ورزشی “مراکز توسعه، نوآوری ها، مراکز تحقیقاتی، کارگاه های کامپیوتری، آزمایشگاه های زبان، هتل ها، سیستم های اینترنتی کافی، امکانات آموزشی کافی، کتابخانه ها، امکانات فرهنگی، خدمات واقعا و… با دسترسی خوب به شهر، مکانی را فراهم کرده اند که مردم بتوانند در آن مکان مناسبی داشته باشند. آنها در یک ساختمان بانکی بسیار راحت و بی سابقه تحصیل کردند.

وی درباره سیاست‌های «صنعت، جامعه و جامعه» برای حل بحران‌ها و مشکلات، گفت: دانشگاه باید محور حل مشکلات و تلاش معلمان برای ایجاد مشارکت در «کار، صنعت و جامعه» باشد.

امضای تفاهم نامه همکاری و تشکیل کمیته مشترک بهداشت و درمان و دانشگاه از جمله نکات مهم این جلسه بود.

بررسی رابطه بین ژن ها و نژادهای مختلف، پتانسیل مطالعه نمونه های ژنتیکی در آزمایشگاه های دانشگاه، استفاده از آمارهای دنیای واقعی در تحقیق، توسعه و تغییرات اساسی در علم، آینده رویدادها، تیم مشاوره تحصیلی، استفاده از آمار در زمینه های مختلف پژوهش و فناوری، ثبت نام در رشته های علوم پزشکی، طرح های پژوهشی کاربردی و … از جمله محورهای این نشست یک ساعته با حضور آرش نادمی، استادیار آمار، احمد مومنی، استادیار حقوق، اختر سلطانی، استادیار گروه بود. الهیات. ، علیرضا رنگین، استادیار گروه فیزیولوژی و جواد فیض اللهی، استادیار گروه مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام مورد بررسی قرار گرفتند.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا