اقتصادی

دلار صرافی‌ها وارد کانال ۲۴ هزار تومان شد

یکی از اعضای کانون صرافان ادامه کاهش نرخ سود در بازار ارز را تشریح کرد و گفت: با مشاهده کاهش ارز و سکه در بازاری که هم اکنون هستیم.

کامران سلطانی زاده در گفت وگو با ترند روز، اظهار کرد: پس از انتشار برخی اخبار مبنی بر انعقاد توافق هسته ای ایران و متحدان، خرید سکه و سکه با اقبال مواجه شد، اندک و عرضه پس از مدت ها از تقاضا پیشی گرفت.

وی افزود: از آنجایی که همواره عرضه و تقاضا روند بازار را تعیین کرده است، اکنون شاهد کاهش نرخ ارز و سکه در بازار هستیم. با توجه به باور عمومی مبنی بر کاهش بازار ارز، اکثر هموطنان ما فروشنده و خریدار کمی دارند.

رئیس سابق بورس ارز ادامه داد: امروز دلار از کانال 26 هزار تومانی وارد بازار آزاد شد و از کانال 25 هزار تومانی که حدود 1000 تومان کاهش داشت وارد بازار آزاد شد و از کانال 25 هزار تومانی 24 هزار تومان وارد کانال شد. صرافی های فعلی در سراسر کشور

سلطانی زاده گفت: با کاهش نرخ ارز در بازار آزاد، فعالیت مثبت و هماهنگی تامین کنندگان عمده برای کاهش قیمت معاملات در سامانه نیما به حرکت نزولی آن نیز کمک کرده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: درهم امارات نیز از کانال 7000 تومانی با تخفیف قابل توجه و بی سابقه برای کانال 6900 وارد کانال 6900 در بازار آزاد شده است که در ماه های اخیر هرگز مشابه آن نبوده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا