عمومی

دفاع مقدس را برای مردم تبیین کنیم/ اغفال جوانان در اغتشاشات – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر شامگاه پنج شنبه در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این شهرستان، نقش مردم این شهرستان را در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برشمرد و گفت: این شهرستان یکی است. از بهترین شهرهایی که 20 شهید و سه فرمانده گردان در آن تقدیم شدند. وی گفت: مازندران نزدیک به 10 هزار و 400 شهید برای دفاع مقدس تقدیم کرد و 170 رزمنده از این استان اعزام شدند.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع رزمندگان و شهدای جهاد، افزود: مبانی انقلاب اسلامی، وجود امام خمینی (ره) و جوانان موجب پیروزی در جنگ شد. حفاظت مقدس

سردار کارگر ادامه داد: رژیم بعث عراق به نام غرور جهانی به ایران حمله کرد و محاسبات آنها در مورد جمهوری اسلامی درست بود زیرا ارتش بر خلاف میل رهبری دچار مشکل شده بود و رئیس جمهور در اوج قدرت اسلامی بود. انقلاب در آن زمان. و درگیری های منطقه ای در ایران وجود داشت و منافقین هم فعال بودند و سپاه هم تازه متولد شده بود و بسیج در آستانه راه اندازی بود و دشمن با چنین نگاهی به ایران حمله کرد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های مقدس امنیتی کشور با بیان اینکه در فیلم ها و کتاب هایمان ارتش رژیم بعث را ضعیف نشان می دهیم، اما ارتش عراق قوی ترین ارتش خاورمیانه است، گفت: : «این لشکر آماده بود و با سیزده نفر پیاده و پیاده به ما حمله کرد

وی گفت: تمام محاسبات دشمن روی کاغذ درست بود اگر سه عنصر انقلاب یعنی امام و جوانان را در نظر نمی گرفت و ایمان امام به مردم بی نظیر است و حتی الان هم مقام معظم رهبری. ایمان مردم به انقلاب اسلامی استثنایی است.

سردار کارگر با بیان اینکه امروز هر چه داریم از مردم است و پیروزی انقلاب و موفقیت نظام به برکت مردم بوده است، گفت: مردم بیشترین نقش را داشتند. امام مردم را بسیج کرد و همه مردم، اقشار، قبایل، طوایف و احزاب آمدند و پاسداری مقدس رمز وحدت کشور است.

خیانت به امنیت مقدس برای احزاب سیاسی

رئیس بنیاد حمایت از کار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: معرفی دفاع مقدس به احزاب خیانت بزرگی است زیرا همه در دفاع مقدس و این رویداد مردمی شرکت کردند. این کار انجام شد. از امام».

وی با بیان اینکه سیم خاردار را وارد دفاع مقدس کرده بودیم و نتوانستیم آن را درست کنیم، تصریح کرد: مردم قیام کردند و در مقاومت پیروز شدند و اکنون جمهوری اسلامی صادرکننده موشک است و حرفی برای گفتن به ارتش دارد. سمت.

سردار کارگر با بیان اینکه جمهوری اسلامی در علم عمران نیز موفق بوده است، گفت: موفقیت در نانو، سلول های بنیادی و امور پزشکی از جمله این موارد است و جمهوری اسلامی قطب پزشکی در حوزه فعلی است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه جمهوری اسلامی یکی از اولین کشورهای تولید کننده واکسن کرونا است، افزود: همه اینها به برکت خون است. شهدا و تلاش های دوران دفاع مقدس و اگر الان مقاومت کنیم در آینده به موفقیت خواهیم رسید.

وی با بیان اینکه حراست مقدس به ما یاد داد «ما می توانیم انجام دهیم»، گفت: امروز جمهوری اسلامی قدرتمند است و به برکت حراست مقدس ایرانیان، تصمیم گیری برای ایرانیان و تقویت انقلاب اسلامی در دفاع مقدس، ما محقق شد. ارتش قوی و مسلمان شد و با آن نیرو ارتش دیگری مانند سپاه برای دفاع مقدس ایجاد شد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران پهپادهای دشمن را شلیک می کند و دنیا جرات این کار را ندارد، گفت: دشمن به دنبال توافق با جمهوری اسلامی است و ما به دنبال سربلندی هستیم.

سردار کارگر از ظهور جامعه سحاب زمان در دفاع مقدس و حفظ فرهنگ دفاع مقدس در سوریه و عراق خبر داد و گفت: حاج قاسم با جانبازان در دفاع مقدس و جوانان و این اقتدار لشکر بزرگ اسلام مظلومان را به وجود آورد. انقلاب اسلامی و پاسداری مقدس است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: دشمن از راهپیمایی اربعین حسینی عصبانی است و از حضور 21 میلیونی زائران هراسناک است.

سردار کارگر توافقنامه اقتصادی شانگهای را مایه خیر و برکت شهدا و جانبازان دانست و ادامه داد: 36 کشور دنیا مستقیما به عراق کمک کردند و آمریکایی ها به عراق شیمیایی دادند و ما پیروز شدیم چون خدا با ما بود.

فرهنگ امنیت مقدس را با جوانان مقایسه کنید

وی با بیان اینکه اگر شهدا نبودند امروز امنیت نداشتیم و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند امنیت، آزادی و عزت امروز را در حریم مقدس داریم، تصریح کرد: انتقال فرهنگ حفاظت و مقاومت مقدس به جوانان و به گفته رهبران ما باید انقلاب را منتقل کنیم تا مانند ما فکر کنند.

رئیس بنیاد حمایت از کار و نشر ارزش های مقدس امنیتی کشور گفت: هدف دشمن تفرقه افکنی، برهم زدن وحدت، نفرت افکنی و خونریزی در کشور است نه اینکه ما با هم کار کنیم. تا جایی که می توانیم و به ویژه اولاد مدافع حرم به صاعصدر دست دهیم و عشق جوانی و جوانی را هدایت کنیم.

وی با بیان اینکه 99 درصد جوانان در اغتشاشات اخیر مورد غفلت قرار گرفتند و باید به شهدا به عنوان واسطه فیض نگاه کنیم، گفت: باید به تربیت نگاه کنیم و در درس های دانش آموزان حراست مقدس را لحاظ کنیم.

سردار کارگر با اشاره به اینکه هفت میلیون جوان قبل از کرونا به راهیان نور اعزام شدند، گفت: جوانان و جوانان تشنه حقیقت هستند و باید حقیقت دفاع مقدس را به آنها برسانند، ما زبان جوانی و هنر هستیم.

وی با اشاره به اینکه جوانان امروز در دنیای مجازی غرق شده اند و سبک زندگی آنها تغییر کرده است، به مبارزه با دشمن اشاره کرد و گفت: همه ما مسئولیت و وظیفه داریم و باید پاسخگوی شهادت و در «جهاد» باشیم. برای روشن کردن” حفاظت مقدس به روشنگری مردم.

سردار کارگر با بیان اینکه پیامبر اسلام را با اخلاق و محبت به بشر عرضه کرد، افزود: ما وظیفه داریم و باید از خانواده، محله، منطقه و روستا شروع کنیم و معتبر باشیم و یاد مقدس را بیان کنیم. ایمنی بهترین کار است

دکمه بازگشت به بالا