عمومی

دشمنان شوق تجزیه کشور را به گور خواهند برد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مهدی دوستی در مراسم تجلیل از مدافعان دفاع مقدس و مقاومت خاک هرمزگان اظهار داشت: دشمن آرزوی تجزیه کشور و پرچم مبارکی را که برای بیش از 200 هزار نفر وقف شده بود را به گور خواهد برد. شهدا آن را بلند کن و همیشه سربلند خواهی بود.

دوستی با اشاره به اینکه یکی از برکات انقلاب اسلامی آشنایی وی با فرهنگ ایثار و شهادت در هر مرحله و مرحله از زندگی بود، افزود: فرهنگ جهاد و شهادت پایه و اساس انقلاب است. در مراحل پنج گانه تکامل از انقلاب، نهضت، حکومت اسلامی، جامعه اسلامی تا تمدن اسلامی و شهدا، مجاهدان و مبارزان، نظام اسلامی در تمام طول دوره در راه حق ایستاده و خواهند بود. .

استاندار هرمزگان گفت: همه بر سر سفره شهدا و انقلاب نشسته ایم و با تمام جانفشانی های شهدا و ایثارگران مسئولیت خانواده های شهدا و ایثارگران را به عهده آموزش و پرورش گذاشته ایم. جوانان غیور خاص هستند که می بینیم جوانان دهه 70 و 80 نیز جان خود را برای اعتلای انقلاب و اسلام فدا می کنند.

دوستی در ادامه بر نقش هرمزگان در حراست از مرزهای کشور تاکید کرد و گفت: استان هرمزگان نقش ویژه و پر رنگی در روند انقلاب و امنیت، مقدس و همچنین در عرصه اقدام بین المللی با تقدیم بیشترین تعداد شهید در درگیری مستقیم با افتخار آمریکا برای هرمزگان که این معضل نیاز به توضیح جهادی دارد تا جنایات آمریکا در خلیج فارس فراموش نشود.

نماینده عالی دولت در هرمزگان با اشاره به اینکه عده ای در کشور تلاش می کنند چهره آمریکا را خدشه دار کنند، افزود: باید با گفتن و تبیین مستمر حوادث وحشتناکی مانند مرگ 290 مسافر هواپیمایی از خدشه دار شدن پرهیز کرد. آتش زدن میادین نفتی و جنایات دیگر در آمریکا. ظلم به غرور تبدیل شده است و در این صورت خون پاکی که حقانیت و مظلومیت جمهوری اسلامی را ثابت کرد پایمال نمی شود و ثواب بزرگی برای مذاکره دارد. با او.

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه نباید غربت های شهدا و رزمندگان را فراموش کنیم، گفت: با توجه به اتفاقاتی که در منطقه از جمله یمن می گذرد احساس می کنیم ملت ایران باید قوی تر باشد و از همه طرف زانو بزند. در میدان، چون حرف های خنده دار تاک کمکی نمی کند و تلاش دشمن فرصت طلب در جهت خلع سلاح و تجزیه کشور است، اما دشمن میل تجزیه کشور را به گور خواهد برد.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری دهه هاست که با درک کامل در مقابل این تفکر ایستاده و انقلاب را به درستی رهبری کرده و به جایی رسیده اند که خیلی ها از ابزار و روحیه شهادت طلبی در دنیا و دنیا چه می گویند. خلیج فارس ما در چشم آمریکایی ها نداریم و نمی گذاریم آمریکا به خود ببالد، زیرا در سال های اخیر عقب نشینی نکرده ایم و دشمن و شیاطین کوچک نتوانسته اند ما را بگیرند. دور از بزرگترین دشمن آمریکا

دکمه بازگشت به بالا