حوادث

دستگیری سارقان مسلح و خشن منازل در مرکز تهران

رئیس پایگاه یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری تبهکاران مسلح و خشن در مرکز تهران خبر داد.

به گزارش ترند روز، سرهنگ رضا حاتمی درباره دستگیری سارقان مسلح در مرکز تهران گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در منازل شهروندان در مرکز شهر تهران، تیمی از کارآگاهان پایگاه یازدهم بزرگتر. پلیس آگاهی تهران رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: در گام اول ماموران پایگاه یازدهم پلیس آگاهی برای انجام تحقیقات به محل وقوع سرقت رفتند و در تحقیقات اولیه مشاهده کردند که سه سارق حرفه ای از دیوار و بالکن بالا رفته و قصد سرقت اشیای قیمتی را دارند. . از جمله جواهرات و پول. ، رومیزی لوکس، لپ تاپ و تلفن همراه.

حاتمی اعلام کرد: در گام بعدی دستگاه ها با مشاهده دوربین های مداربسته و تحلیل اطلاعاتی، چهره و هویت متهم را شناسایی و موفق به ردیابی مخفیگاه آنها در جنوب پایتخت شدند.

رئیس پایگاه یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی یازدهم با دریافت این اطلاعات به مخفیگاه متهم رفته و سه جوان تبهکار را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. مقر پلیس.

وی با مشاهده اسلحه مجرمان در حین دستگیری گفت: پس از انتقال به کلانتری 11 در اولین تحقیقات به ارتکاب جرم اعتراف کرد و با بالا رفتن از دیوار متهم از منزل شخصی سرقت کرد. بالکن، و پول سرقت شده سه میلیارد است. تومان نیز در مخفیگاه این سارقان به دام افتاد.

رئیس منطقه 11 پلیس آگاهی کلانشهر گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد سارقان دستگیر شده در این سرقت وارد منازل مالباختگان شده اند که در نیمه های شب انجام شده است. مردم پس از ورود به خانه ابتدا صاحب و خانواده اش را با یک قبضه کلت تهدید و سپس دست به حمله مسلحانه زدند.

وی در خصوص شناسایی کالاهای مفقود شده نیز گفت: 18 فقره مال باخته شناسایی و با صدور دستور قانونی از سوی دادسرا، ماموران کلانتری در توبین در دست متهمان قرار گرفتند.پلیس آگاهی یازدهم برای کشف آنچه ممکن است جرم باشد و سایر مدعیان و اموال گمشده را شناسایی کنید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا