حوادث

دستگیری دو تن از عوامل اغتشاشات در شهرستان ری/ سارق میلیاردی پل‌های آهنی دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری دو اغتشاشگر، دستگیری اغتشاش گران و سارق پل میلیاردی فولادی خبر داد.

به گزارش ترند روز، سرهنگ دوستعلی جلیلیان با بیان مهمترین پرونده پلیس در شهرستان ری از دستگیری دو تن از سرکردگان اغتشاشات اخیر خبر داد و گفت: برای ادامه شناسایی عوامل اصلی ‘آشوب و اخلال در نظم عمومی’ از طریق استثمار و با سوار شدن بر موج اعتراضات، اقدام به تخریب و سازماندهی آتش زدن اموال و اماکن عمومی و دولتی کردند، اطلاعات پلیسی این فرماندهی موفق به تعیین هویت و مکان 2 نفر از رهبران و کانون های هرج و مرج منطقه شدند. شهر پدر

وی در ادامه درباره دستگیری متهم گفت: پلیس آگاهی این فرماندهی پس از توافق رسمی به محل مورد نظر خود رفته و با انجام عملیات های مختلف، متهمان را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: متهم پس از مواجهه با مدارک پلیسی به تخریب و آتش زدن ساختمان ها و اماکن عمومی و تحریک مردم به اخلال در نظم عمومی اعتراف کرد. متهمان نیز تشکیل پرونده شدند و تحقیقات با ترتیبات قانونی برای دستگیری همدستان متهم ادامه دارد.

عاملان این حادثه در کهریزک دستگیر شدند

جلیلیان درباره دستگیری عاملان این حادثه در منطقه کهریزک گفت: پس از درگیری دسته جمعی، پلیس محلی عاملان این حادثه را در آن منطقه شناسایی و دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری افزود: پس از بررسی های پلیس آگاهی، هویت و محل اختفای متهمان مشخص شد و پس از توافق قانونی، پنج عامل در اقدام ضربتی دستگیر شدند. و در بازرسی از مخفیگاه این افراد 6 قبضه سلاح سرد شامل چاقو و چاقو کشف شد. در ادامه متهمان با اسلحه به کلانتری معرفی و پس از تحقیقات و تشکیل پرونده، با تشکیل پرونده تحویل دادسرا شدند.

دستگیری دزدی که لوازم شهری میلیاردی می فروخت

فرمانده انتظامی ری با اشاره به دستگیری سارق میلیاردی گفت: در پی دریافت اطلاعات و گزارشات مردمی مبنی بر سرقت پل آهنی در منطقه قیامدشت در دستور کار قرار گرفت و پلیس محل در حال بررسی این موضوع است.

وی افزود: کارکنان کلانتری 174 قیادشت پس از تایید صحت موضوع با بررسی علائم و رصد تصویری سارق را شناسایی کردند.

رئیس پلیس ری ادامه داد: ماموران کلانتری کیامدشت با شناسایی پیام رسان های جنایتکار در محدوده جنایت زده، سارق را در – مرتکب سرقت کشف و در یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر و به بیمارستان منتقل کردند. ایستگاه پلیس.

جلیلیان در خصوص اعترافات متهم گفت: این سارق علاوه بر اعتراف به جرم خود به جرم سرقت خیابانی به ارزش پنج میلیارد ریال نیز اعتراف کرد و پس از تحقیقات و تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا