حوادث

دستگیری خلافکارهایی که قهوه‌خانه را به هم ریختند/ رفع تصرف از ۱۰۰ هزارمترمربع زمین کشاورزی

فرماندهی انتظامی شهرستان ری از آزادسازی 100 هزار متر مربع زمین زراعی بالغ بر 100 میلیارد تومان و دستگیری عاملان این حادثه در یکی از قهوه خانه های این شهرستان خبر داد.

به گزارش ترند روز، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در تشریح جزئیات دو ماموریت فرمانده انتظامی ری گفت: برای رسیدگی به پرونده زمین خواری، تحقیقات میدانی و برخورد با کاربری و ساخت و ساز غیرمجاز در قسمت وسیعی از اراضی فیروزآبادی. شهرستان ری در دستور کار کلانتری 173 و جمعی از کارگران این دستور قرار گرفت و پس از هماهنگی قضایی و همکاری کارشناسان در خصوص جهاد کشاورزی این شهرستان و اداره بخشداری، زمین مورد نظر را به دست آورد. شرح داده شد و در این فرآیند دیوارها و ساختمان های ساخته شده در این زمین ها تخریب شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در این عملیات 100 هزار متر مربع از اراضی تحت تصرف غارتگران رهاسازی و در اختیار بخش کشاورزی قرار گرفت. به گفته کارشناسان ارزش این زمین ها بیش از 100 میلیارد تومان است.

وی همچنین از دستگیری عاملان این جنایت در یک قهوه خانه خبر داد و گفت: با اطلاع مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع نزاع دسته جمعی در یک قهوه خانه، در منطقه باقرشهر، ماموران کلانتری 175 بلافاصله به پایین این دستور را بررسی و موضوع به محل ارسال شد. پس از حضور ماموران کلانتری 175، مشاهده شد که افراد زیادی در جریان درگیری شیشه های واحد صنفی را شکسته و با تردد گاری در بیرون از سفره خانه نیز موجب برهم زدن نظم عمومی و اختلال در آرامش شده اند. .

جلیلیان خاطرنشان کرد: با حضور به موقع پلیس و ماموران و تیراندازی هوایی هر چهار عامل دستگیر و تعدادی سلاح سرد از جمله چاقو و چاقو کشف شد. در تعارض افراد دستگیر شده نیز پس از فرجام خواهی پرونده برای ادامه روند پرونده روانه دادسرا شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا