در دیدار مشاور وزیر ارشاد با جمشید هاشم‌پور چه گذشت؟ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، همزمان با عید سعید غدیر خم و ادامه دیدارها و عیادت از هنرمندان کشور، سید مجید پوراحمدی با حضور در منزل جمشید هاشم پور، ضمن تبریک عید سعید غدیر خم به ایشان و خانواده وی، جویای حال این هنرمند پیشکسوت شد و در جریان آخرین وضعیت درمانی وی قرار گرفت.

در این دیدار چند ساعته، مدیر عامل صندوق اعتباری هنر در فضایی صمیمی به گفت‌وگو با این هنرمند نامدار کشور و خانواده وی پرداخت.

رئیس هیات مدیره صندوق اعتباری هنر در این دیدار با اشاره به ویژگی ها و خصوصیات اخلاقی و رفتاری این هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون، اظهار کرد: نسل ما، فیلم هایی را که آقای هاشم پور در آن حضور داشتند همیشه در خاطر داریم و علاقه شدیدی به نقش آفرینی ایشان داشتیم.

پوراحمدی همچنین با اشاره به مشکلات عنوان شده از سوی آقای هاشم پور و خانواده وی در زمینه بیمه و روند درمانی این هنرمند پیشکسوت، قول مساعد داد تا در حد مقدورات صندوق اعتباری هنر در جهت رفع و برطرف کردن دغدغه‌های این هنرمند، حمایت های لازم به عمل آید.

مشاور وزیر فرهنگ و مدیر عامل صندوق اعتباری هنر همچنین تأکید کرد: هنرمندان نامدار و پیشکسوتانی همچون استاد جمشید هاشم پور الگوی تمام عیاری از لحاظ اخلاقی، رفتاری و حرفه ای برای جوانان به ویژه کسانی هستند که به تازگی می خواهند وارد حرفه سینما شوند.

در این دیدار سید احمد میرعلایی تهیه کننده سینما و تلویزیون نیز به خصوصیات رفتاری و اخلاقی هاشم پور پرداخت و گفت: امثال این هنرمند به معنای واقعی یک هنرمند و سلبریتی واقعی هستند نه مانند کسانی‌که فقط این نام و جایگاه را به صورت غیر واقعی به همراه داشته و یدک می کشند.

وی در عین حال تأکید کرد: جمشید هاشم پور همواره با نقش آفرینی های حرفه ای به هویت اجتماعی و ملی خود احترام می گذاشت و هیچوقت به دنبال حاشیه ها نبود و نیست.

این تهیه کننده سینما و تلویزیون با اشاره به فعالیت های صندوق اعتباری هنری در دولت مردمی، تأکید کرد: بدون اغراق عرض می کنم صندوق اعتباری در حال حاضر جایگاه مهمی در میان هنرمندان دارد و تحولی شگرف در رفع مشکلات اصحاب فرهنگ و هنر به‌وجود آورده است.

وی با تاکید بر رفع مشکلات هنرمندان و توجه و اهتمام ویژه به این قشر فرهیخته گفت: مسئولان صندوق اعتباری هنر همواره با اینگونه دیدارها و عیادت ها، در همه مسائل و مشکلات درکنار اصحاب فرهنگ و هنر به ویژه هنرمندان سینما بودند و همین عامل باعث شد که هنرمندان در این دوره حس خیلی خوب و نزدیکی نسبت به صندوق اعتباری هنر پیدا کنند.

در ادامه این دیدار جمشید هاشم پور نیز ضمن تبریک متقابل عید غدیر خم به مدیرعامل صندوق اعتباری هنر و همراهان، از حضور آنها در منزل خود و اینکه جویای احوال و وضعیت درمانی وی هستند، تشکر و قدردانی کرد.

این هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در ادامه این دیدار با بیان اینکه از لحاظ جسمانی رو به بهبودی است، به بیان خاطراتی درباره حضور در آثار سینمایی و تلویزیونی پرداخت.

هاشم پور به موضوع درخواست بسیاری از مردم برای دیدار و عیادت از وی اشاره کرد و گفت: من و خانواده سپاسگزار لطف و عنایت همگان هستیم اما این امکان در منزل ما مهیا نیست که به لطف عزیزان پاسخ دهیم و شرایط را برای حضور آنها فراهم کنیم.

در ادامه مدیر عامل صندوق اعتباری هنر قول مساعد داد تا از طریق صندوق اعتباری هنر شرایطی فراهم شود تا علاقه مندان و دوستداران، این هنرمند مطرح کشور را از نزدیک ملاقات و دیداری تازه کنند.

در این دیدار جلیل فرجاد بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و جعفر گودرزی رئیس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران نیز حضور داشتند.

دکمه بازگشت به بالا