فرهنگ و هنر

دانشگاه فرهنگیان معلم ولایی و استکبارستیز تربیت کند

ترند روز/ گلستان فرماندار گرگان با بیان اینکه نمی توان مسائل فرهنگی را نادیده گرفت، گفت: باید در حوزه فرهنگ اقدامات عمیق و موثرتری انجام داد.

عیسی پایین محلّی عصر امروز در دیدار با اعضای کنگره دانش آموزان و معلمان شهید استان گلستان، از فرهنگیان و دانش آموزان خواست تا یکی از بهترین و مخلص ترین عرصه های جامعه باشند و گفت: مهارت هایی که وجود دارد. در زمینه آموزش و پرورش در هیچ زمینه دیگری نخواهد بود.

وی تربیت مردم را بزرگ‌ترین چالش آینده‌سازی دانست و افزود: معلمان به‌ویژه معلمان مقطع ابتدایی مهارت‌های بالایی دارند و می‌توانند افرادی تربیت کنند که به خوبی آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی را می‌سازند.

فرماندار گرگان با اشاره به هشدار ائمه اطهار(ع) انقلاب اسلامی نسبت به تحولات فرهنگی دشمن، ادامه داد: دشمن به دنبال شناسایی جوانان مسلمان ایرانی است و نیازمند اقدامات عمیق تر و موثرتر است. در حوزه فرهنگ توجه به این نکته ضروری است که نمی توان مسائل فرهنگی را سرکوب کرد و تنها فرهنگ سازی می تواند در این امر به ما کمک کند. بالاترین همه نهادها آموزش و پرورش و بالاتر از همه دانشگاه فرهنگیان است که باید معلمان متدین، متدین و سرافراز را پرورش دهد.

قسمت پایین در خصوص دیدار دانش آموزان و معلمان شهید استان گلستان خطاب به دست اندرکاران این برنامه گفت: راه شهادت راه راست و قانون است و شکست آن بی معناست. «خداوند شهادت را ضمانت کرده است و کار در این راه قطعاً موجب رضایت خداوند است.

وی با بیان اینکه مهمترین ویژگی شهید ولایتمداری است، افزود: در جمهوری اسلامی ما را ولایتمدار می سنجند و هرکس گوشه ای از نظام را ببیند در چشم مردم می افتد و سقوط می کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا