اجتماعی

داریوش کاردان و اجرای یک برنامه انگیزشی در تلویزیون

تهیه کننده و کارگردان برنامه «تک» با تاکید بر اینکه برنامه اش همیشه روحیه ای قوی دارد، از ساخت سریال جدید نوروزی خبر داد.

به گزارش ترند روز، به نقل از پایگاه رسانه‌ای سیما، چندی پیش برنامه‌ای به نام تاک با نگاهی خوش‌بینانه و ارائه‌ای مؤثر از شبکه دو روی آنتن رفت. این برنامه تلویزیونی به کارگردانی داریوش کاردان است.

این برنامه در 26 بخش 50 دقیقه ای با موضوع پرداختن به سبک زندگی ایرانی اسلامی که شامل تجربیات و سخنان افراد موفق کشورمان در عرصه های هنری، پزشکی، اجتماعی و … می باشد تهیه و تولید شده است. خود را بیان می کنند تا افراد دارای مشکل موانع پیش روی این افراد را در رسیدن به زمان حال درک کنند.

مریم السادات نوابی نژاد تهیه کننده برنامه «تک» در توضیح این برنامه گفت: پیش از این نمایش کارگردانی «ماه عسل»، «هزار داستان»، «مکث» و «شبیه سازی» را بر عهده داشتم. برنامه اما همیشه در یک برنامه تلویزیونی با محتوای گفتاری امیدبخش و انگیزشی (تدکس) فکر می کردم در واقع داستان افرادی بود که از نقطه ای گذشتند و در این راه با وجود سختی ها و مشکلات به اوج رسیدند. موفقیت

وی خاطرنشان کرد: پس از اجرای برنامه ماه در حال سقوط در شبکه دو سیما، محرم و صفر با موضوع تاریخ اجتماعی، ایده اجرای برنامه TEDx از مردم به ذهن متبادر شد. گوش دادن به راه حل ها و کارهایی که آنها به نفع آنها انجام دادند نیز یکی از اهداف اصلی من بود.

مدیر برنامه «تک» همچنین گفت: می‌توان برای اقدام و رفع کاستی‌های حال حاضر جوانان بهانه‌جویی کرد، اما با این برنامه داستان زندگی جوانانی را شنید که موانعی برای تحقق آنها داشتند. کار اهداف و آرزوهایشان.» آنها متضاد هستند و داستان موفقیت ها و شکست هایشان به زبانی ساده و صمیمی به مخاطب آموزش می دهد.

وی ادامه داد: هدف «تاک» علاوه بر دعوت از افراد موفق در عرصه‌های مختلف، تقویت روحیه قوی و پشتکار آنان، هدایت نویسندگان مهم به گوش دادن به وقت ارزشمند، ارزش گذاری و تصمیم گیری از زبان خود است. تاک به معنای رشد، رشد و بهبود است.

نوابی نژاد همچنین خاطرنشان کرد: در هر قسمت از برنامه دو مهمان حضور دارند که به همراه داریوش کاردان مجری تلویزیون به روایت زندگی خود می پردازند و اغلب باورهای غلط را تصحیح می کنند. به عنوان مثال، در بخشی از برنامه، از یک راهنما دعوت کردیم تا به درستی از او گوش کند. چگونه مکانی را برای سفر خود با قیمتی مقرون به صرفه انتخاب و مدیریت کنیم و راه حلی ارائه دهیم که بتواند اهمیت سفر را به ما یادآوری کند.

وی ادامه داد: در واقع مثال زدن از افراد موفق راه را به ما نشان می دهد و هرکسی با شنیدن داستان زندگی چنین افرادی می تواند دیدگاه های متفاوتی داشته باشد و راه خود را ببیند.

نوابی نژاد همچنین از تدارک ویژه برنامه تاک برای نوروز خبر داد و گفت: در ویژه برنامه نوروز 1401 مهمانان برنامه سخنانی امیدوارکننده می گویند و متناسب با باد نوروز با آنها ارتباط برقرار می کنند.

به گزارش ترند روز، برنامه «تک» شاهکاری از خانواده شبکه دوسیم به تهیه کنندگی مریم السادات نوابی نژاد و کارگردانی داریوش کاردان است. تک چهارشنبه ها ساعت 23:30 روی آنتن شبکه دو می رود.

داریوش کاردان و یک برنامه الهام بخش در تلویزیون انجام می دهد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا