عمومی

خواب‌های شوم دشمنان برای ملت ایران تعبیر نخواهد شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، آیت الله علیرضا اعرافی در دیدار علما، مراجع تقلید و طلاب شهرستان میناب با تسلیت وفات امام حسن عسکری علیه السلام و تبریک ولادت با سعادت امام حسن عسکری علیه السلام. امامت آخرین منجی بشریت. در جوانی، مرحوم جدم آیت ملک افضلی اردکانی را که از میناب یاد می کردند، می دیدم که سال ها برای تبلیغ دین در این منطقه بودند و مرحوم ابوالزوجه نیز قبل از 50 سال پیش در میناب به تبلیغ می پرداختند. ، و همین مشکلات باعث شد به اینکه من شهر میناب را دارم علاقه مند شود.

وی با تاکید بر اهمیت مهدویت و انتظار افزود: از حدود 20 آیه تا بیش از 300 آیه قرآن گفته می شود که مربوط به مهدویت است، اما در میان این آیات امیدبخش ترین آیه است. برای مؤمنان آیه 33 سوره توبا است که راه موحد را بیان می کند و این آیه و بسیاری از آیات دیگر حقیقتی دارد که تنها با ظهور منجی بشر قابل تفسیر است.

مدیر حوزه علمیه کشور گفت: پیروزی کامل دین خدا و نهضت توحید در تاریخ حاصل نشد، بلکه در زمان رسول گرامی اسلام (ص) پایه گذاری شد. پیروزی این نهضت را رسول خدا (ص) رقم زد و تمدنی جدید برای جهان پدید آمد که آموزه های ناب آن همه بشریت را تحت تأثیر قرار داد و اسلام عزیز در طول قرن ها پیشرفت کرده است تا کنون دومین دین از نظر جمعیتی است. و پوشش.

آیت الله اعرافی ادامه داد: درهای بهشت ​​و درهای نور و هدایت توسط پیامبر اسلام (ص) به روی بشر گشوده شد و اگر جامعه انسان ها، چهره دنیا فرق می کند. اما باید بدانید که طبق بشارت قرآن، روزی فرا می رسد که ارزش های انسانی اسلام بر جهان مسلط خواهد شد.

اعضای شورای نگهبان گفتند: تمدن عصر تمدن از همه جهات خداست و به همه ارکان جامعه سرازیر خواهد شد، از این رو آیه 33 سوره توبه حکایت از قیامت بزرگی دارد که در آن قلوب مؤمنان و مؤمنان و مؤمنان و اقشار مختلف مردم جریان دارد. کسانی که غیورند و عبادت کنندگان دین خدا هستند و دین اسلام به عشق قیامت می تپد و این در دیدار امشب شما دیده می شود.

وی افزود: پیروزی اسلام بر همه اندیشه ها با ظهور حضرت حجت(عج) به طور کامل محقق می شود و محوریت آن قیام انسان کامل امام زمان(عج) است.

مدیر حوزه علمیه کشور گفت: از نظر ما سند تحول عظیم بشریت زنده و جاری است و نگاه می کنیم و می دانیم چه می کنیم و چه رفتاری داریم و قلبمان به عشق حاضران و اهل ملاحظه می تپد. موجودات رابطه ما با اماممان یک رابطه زنده است و از طریق علمای راستین، مرجع تقلید و فقاهت، خطوط روشن ایشان را دنبال می کنیم.

آیت الله اعرافی گفت: انتظار امیدی کور نیست، امیدی عمیق است که روحیه جهاد و مقاومت در انتظار را می زایید، انتظار موتور متحرکی است که مؤمنان و متعهدان را به کار وادار می کند، موج امواجی است که به جای تکلیف، انتظار ایجاد می کند. اجتماعی و مذهبی دعای ندبه تنها راه تجلی نیست، بلکه باید با امید، روحیه جهاد، مقاومت در راه خدا و ایثار در راه حفظ ارزش ها همراه باشد.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی گفتمان جدیدی است که در برابر استکبار جهانی ایجاد شده است، کشف بیش از 200 شبکه ماهواره ای و شبکه های مجازی نامحدود از تفکرات داعش تا جریان های لیبرال و سکولارها برای بدبین ساختن ملت شریف ایران تجمع کردند. . نشان می دهد که راه درست است و همه آمده اند تا به این راه راست لطمه بزنند، اما مطمئن باشید زنان و جوانان ایرانی در این راه قدرتمند خواهند بود و رویاهای دشمن زیر پا نمی رود.

اعضای شورای نگهبان ملت ایران را گنجینه تاریخی خواندند و خاطرنشان کردند: جهان سرافراز شکوه، عظمت، استقلال و عظمت ایران اسلامی را تحمل نمی کند و قصد ذلت آن را دارد. من مشکلات و ضعف ها را هرگز فراموش نمی کنم، اصلاح رفتار و برنامه بسیار ضروری است و باید در قبال ملت ایران پاسخگو باشیم، اما نظر من این است که انقلاب اسلامی برای همه مستضعفان جهان امید ایجاد کرد.

دکمه بازگشت به بالا